Ona delice aşık olduğunuzun 8 işareti

Modern zamanda, insanlar aşkın gerçekte ne olduğunu karıştırabiliyorlar. Aşk, şehvet ya da hayal kırıklığı değildir. Aşık olduğunuzu düşünüyorsanız ancak bundan emin değilseniz, aşağıdaki 8 işaret, karar vermenizi sağlayacaktır. Çünkü aşağıdaki işaretler, partnerinize aşık değil, delicesine aşık olduğunuzun kanıtları.

21 Ocak 2020, Salı 15:45 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

1-O kişinin mükemmel olduğunu düşünürsünüz

Birine aşık olduğunuz zaman, o insanın size karşı yanlış yapmayacağını düşünürsünüz. Çoğu şeyi olduğu gibi görmezsiniz ve partnerinizi 'mükemmel biri' olarak tanımlarsınız. Onun kusurları sizin için yok gibidir.

2-Artık kendiniz değilsinizdir

Delice aşık olduğunuzda, hoşlandığınız kişiye karşı davranışlarınız değişir. Hatta bazen asla yapmayacağınız şeyleri bile yapabilirsiniz. Kendinizi değiştirmeye çalışırsınız. Ama dikkat; bu oldukça kötü sonuçlara neden olur.

3-Söylediği veya yaptığı şeyleri sorgulamazsınız

Aşık olduğunuzda, çoğu zaman sevdiğiniz kişinin tuhaf davranışlarını görmezden gelirsiniz. Gizli şeyler yapsa da ondan asla şüphelenmezsiniz.


4-Sizi kontrol etmesini istersiniz

Delicesine aşık olduğunuzda, aksi halde olduğundan çok daha kıskanç olursunuz. Bu kişinin kontrolünde olmak ve size ait olmasını istersiniz. Takım olmak yerine, tam kontrol istersiniz.

5-Bağlantınız konusunda güvensizsiniz

Şu anda bir ilişkiniz olsa da, bu kişinin her an kalbinizi kırabileceğini düşünüyorsunuz. Çok fazla güvensiz duygu çevrenizde dolanıyor.

6-Olaylara mantıklı bir bakış açısıyla bakmıyorsunuz

Delicesine sevdiğinizde, ilişkinin sonunun kötü bileceğini bilseniz bile o kişiyle beraber olmak istersiniz. Bu durum uzun soluklu sorunlara yol açar. Olaylara mantık çerçevesinde bakmazsınız.


7-Ağır duygular beslersiniz

Partnerinize karşı hissettiğiniz duygular altında ezilirsiniz. Bu kişiyi çok düşünüyorsunuz ve karnınızdaki kelebekleri sallayamıyorsunuz. İstediğinizi elde edene kadar da bu şekilde hissedeceğinizin farkındasınız.

8-Dünyan onun çevresinde döner

Birisine aşık olduğumuzda, dünyamız onların etrafında dönmeye başlar. Başka kimseyi düşünmüyorsunuz ve tek yapmanız gereken bu kişiyle ilgili planlar yapmak. Ona karşı oldukça takıntılısınız.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Karmaşık bir aşk hikayesi: Damadıyla evlenen anne