One Plus Mini geliyor!

One Plus Mini geliyor!

Çin merkezli OnePlus kısa bir süre önce ikinci modelinin duyurusuyla gündeme gelmişti

04 Ağustos 2015, Salı 00:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Carl Pei, USA Today gazetesine verdiği ropörtajda bir sonraki model hakkında bazı bilgiler verdi. Bunun yanında yönetici ilk OnePlus modelini 50 bin satış rakamına ulaşmak amacıyla çıkarttıklarını; ancak cihazın 1 milyondan fazla satarak beklentilerin çok üzerine çıktığını da belirtti.

Pei; OnePlus 2 modeli için ise 3-5 Milyon arasında satış hedeflediklerini; ancak bu rakamların çok da önemli olmadığını söyledi.

Kurucuya göre satış rakamlarından daha önemli olan şey ise kullanıcıların üründen ne kadar memnun kaldıkları. Bunun dışında Pei yeni modelde NFC bulunmaması ile ilgili eleştiriler sorulunca: “Çok az insan NFC kullanıyor, bu nedenle yer vermedik.

Bu kadar basit” cevabını verdi. Yönetici, yeni gelecek modelin çıkış tarihi olarak yılın son günlerinde yaşanan Noel dönemini işaret etti.

Bu açıklama ise akıllara daha önce sızdırılan; ancak duyurusu yapılmayan OnePlus Mini modelini getirdi. Daha önceki sızıntılarda Mini modelin 5 inç ekran, Snapdragon 615 yongaseti, ön ve arkada 8 MP kamera gibi özelliklere sahip olacağı söyleniyordu.

Donanım konusunda abisi OnePlus 2’ye göre daha mütevazı olacak Mini modelin fiyatının da 240 dolar yaklaşık olarak 667 TL seviyesinde olması bekleniyor.

 

Ekmek kızartma makinesi görünümlü çoklu sarjlar çok tutulacak

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tunceli'deki doğa harikası Çırtan Şelalesi ilkbaharda bir başka güzel