Onur Tuna estetik iddialarına yanıt verdi

Oyuncu Onur Tuna, Hürriyet'ten Hakan Gence'ye konuştu. Onur Tuna, estetik iddialarına, 'Beni Sibirya kurduna da, patatese de benzetebilirler. Böyle şeyler benim için hiç sorun değil. Neremde estetik olacak? Burnum yamuk' dedi.

08 Aralık 2019, Pazar 13:44 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Geçtiğimiz günlerde estetik yaptırdığı iddiası ile gündeme gelen oyuncu Onur Tuna, yaptığı röportajda iddialara yanıt verdi. Tuna iddialara gülerek, 'Neremde estetik olacak? Burnum yamuk. Tabii yok' dedi. Hayranları tarafından sibirya kurduna benzetilmesine de rahatsız olmadığını belirterek, 'Sibirya kurduna da patatese de benzetebilirler, böyle şeyler benim için sorun değil' dedi.

'Bu şarkı, içimin yangın yeri olduğu bir döneme ait'

'Bu şarkı, içimin yangın yeri olduğu bir döneme ait'

Müzik sektörüne de el atan oyuncu, çıkardığı teklisi Yangın Yeri hakkında da açıklamalarda bulundu. Onur Tuna, 'Bazen yangın yeriyim, bazen değilim. Bazen çok naifim, bazen çok gerginim. İnsan mutlak değil ki. Hep yangın yeri biri olsam bana yaklaşan yanar! Şunu diyebilirim; bu şarkı, içimin yangın yeri olduğu bir döneme ait' dedi.

'Geceleri hâlâ beraber dans ediyorlar'

'Geceleri hâlâ beraber dans ediyorlar'

Onur Tuna, kısaca kendini şöyle anlatıyor:

Çanakkaleliyim. Annem tapu dairesinden emekli. Babam matematik öğretmeni. Şu an 60’lı yaşlardalar. Lisede folklor takımında tanışmışlar. Serçe parmakları birbirini tutmuş ve sonra hiç bırakmamışlar. Geceleri hâlâ beraber dans ediyor, bana vals videoları atıyorlar.

Ağabeyim matematik mezunu. Onun sayesinde benim de hayatımda hep matematik oldu. Dokuz Eylül Üniversitesi’nde iktisat okudum. Matematik ve oyunculuk arasında ciddi bir bağlantı var, ben de bundan çok faydalandım.

Tarantino, Kubrick ve Almodovar en sevdiğim yönetmenler. ‘Batman: Dark Night’ı defalarca izlesem sıkılmam. Türk yönetmenlerden Fatih Akın’ın farklı bir kafası olduğunu düşünüyorum. Şener Şen’le oynamayı çok isterim.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Kerimcan Durmaz, Los Angelas'ta kalça dansı yaptı