Orlando Bloom Katy Perry'nin doğum gününü böyle kutladı

Dünyaca ünlü şarkıcı Katy Perry 37 yaşına girdi. Orlando Bloom nişanlısının doğum gününü "Bugün ve her gün seni kutlayacağım!" sözleriyle kutladı.

27 Ekim 2021, Çarşamba 13:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Dünyaca ünlü oyuncu Orlando Bloom ile beş yıldır aşk yaşayan ve Daisy Dove adında bir kızları olan şarkıcı Katy Perry, önceki gün 37. yaşına bastı.


Perry, doğum gününü nişanlısı Bloom ile birlikte kutladı. Ünlü oyuncu, o esnada çekilen bir fotoğrafı sosyal medya hesabından yayınladı. Gönderisine duygusal bir not düşen Orlando Bloom, nişanlısına, "Bugün ve her gün seni kutlayacağım! Seni seviyorum." diye seslendi.

Bir takipçisi Perry ile Bloom'u 'Bütün zamanların en sevimli çifti.' diye tanımlarken bir diğeri de 'Neden ağlıyorum?' yazdı.


HER ŞEY 2016 YILINDA BAŞLADI

HER ŞEY 2016 YILINDA BAŞLADI

Daha önce The Mirror gazetesine nişanlısı Katy Perry ile tanışma hikayelerini anlatan Bloom, her şeyin 2016 yılındaki Altın Küre Ödülleri gecesinde başladığını söylemişti.

İngiliz oyuncu, "Sahnede duruyordum ve seyircilere bir göz atıyordum. O oradaydı, kalabalığın arasında... Hatırlıyorum, çok güzel pembe bir elbise giyiyordu. O sırada 'Oo! Sanırım bu Katy Perry!' diye aklımdan geçirdim" demişti.

Orlando Bloom, Perry'nin aktör Denzel Washington ile aynı masada oturduğunu fark ettiğini söyleyerek, o masaya kutularla hamburger taşındığını gördüğünü belirtmişti.

Oyuncu, Washington'ın yanına giderek, "Bir tane alabilir miyim?" diye sorduğunu ve arkadaşının da "Elbette" dediğini söylemişti. Bloom, o esnada Perry'e göz kırptığını itiraf etmişti.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ünlülerin küvette poz yarışı