Otobüsün çarptığı yaşlı adama eşinden şoke eden tepki!

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde perondan çıkış yapmaya çalışan otobüsün arkasından geçmeye çalışan yaşlı adama çarptı. Bu sırada kazayı öğrenip olay yerine gelen eşi ise kocasına “Oh olsun, iyi oldu, oh canıma değsin” diyerek tepki gösterdi

20 Nisan 2017, Perşembe 15:50
A A
Otobüsün çarptığı yaşlı adama eşinden şoke eden tepki!
Murtaza Mahallesi'nde 72 yaşındaki Celal Turan, perondan çıkış yapmaya çalışan özel halk otobüsünün çarpması sonucu yere düştü.
 

SÖYLEDİKLERİ ŞAŞKINA ÇEVİRDİ


Yaşlı adama o sırada yoldan geçen 112 sağlık görevlisi müdahale etti. Vatandaşların haber vermesi ile olay yerine gelen 112 sağlık görevlileri yaralıyı sedye ile ambulansa aldı. Kazayı duyup olay yerine gelen yaşlı adamın 65 yaşındaki karısı Cemile Turan, söyledikleri ise herkesi şaşkına çevirdi.


 

"GERİ ZEKALI, ÖLSEN SEVİNECEĞİM"


Kocasına önce “Arabamı çarptı?” diye soran Cemile Turan ardından da “Oh olsun, iyi oldu, oh canıma değsin. Yazıklar olsun sana be. Muzur başımın belası ya. Geri zekalı, ölsen sevineceğim” şeklinde tepki gösterdi. Vatandaşların “Kaza olmuş” diyerek sakinleştirmeye çalıştığı kadın “Olmasın, yapmasın” cevabını verdi.


 

HAKARETLER SAVURDU


Ambulansın ön kısmına alınan ve kocasına hakaret etmeye devam eden Cemile Turan önce kocasına çarpan halk otobüsüne ardından da kendisini görüntüleyen gazetecilere hakaret ederek tepkisini sürdürdü. Kaza sırasında olay yerinde olan Uğur Kocaman ise otobüs geri gelirken aradan geçmeye çalışan yaşlı adama yavaş çarptığını ancak yere düştüğünü söyledi. Şoför, şehir içerisinde duran otobüslerin trafiği karmaşık hale getirdiğini belirterek, rink seferlerine geçilmesi gerektiğini ifade etti.
 

MÜŞAHEDE ALTINA ALINDI


Ambulansla hastaneye kaldırılan yaşlı adam müşahede altına alınırken, otobüs sürücü ise ifadesi için karakola götürüldü. 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Halikarnas Disco'da yangın çıktı