Otomobilde cinsel ilişkiye girerken kalp krizinden öldü

Edirne’de K.M. (65), kadın arkadaşı T.O. (46) ile otomobilde cinsel ilişkiye girdiği sırada geçirdiği kalp krizi geçirerek öldü. Paniğe kapılarak kaçan kadın jandarma ekiplerince yakalanırken ailesinin kayıp ihbarında bulunduğu K.M. ve otomobili 3 gün sonra bulundu

20 Ekim 2016, Perşembe 10:00 Son Güncelleme:
A A
Otomobilde cinsel ilişkiye girerken kalp krizinden öldü
Edirne’de oturan K.M. geçen pazar günü otomobiline kadın arkadaşı T.O.’yu alıp kent merkezine 17 kilometre uzaklığındaki Yolüstü Köyü Boztepe Mevkii’ne gitti. Kadın arkadaşıyla otomobilde ilişkiye giren K.M., kalp krizi geçirerek öldü. Paniğe kapılan T.O., yaya olarak kent merkezine döndü ancak kimseye haber vermedi. K.M.’nin ailesi eve gelmemesi ve telefonlara cevap vermemesi üzerine Edirne Emniyet Müdürlüğü’ne kayıp başvurusunda bulundu. Polis ekiplerinin yanı sıra jandarma ekipleri de arama yapmasına rağmen bir ize rastlayamadı.

KORKUP KAÇMIŞ

Kent merkezine yakın köylerde arama yapan jandarma ekipleri, önceki gün Yolüstü Köyü yakınlarındaki Boztepe Mevkii’nde M.K.yi otomobilinde ölü olarak buldu. Savcılık ve jandarma ekiplerinin incelemesinin ardından otopsi yapılan K.M.’nin geçirdiği kalp krizi nedeniyle öldüğü tespit edildi.

Yapılan inceleme sonucu K.M.’nin en son görüştüğü kişi olduğu belirlenen T.O. gözaltına alındı. Otomobilde cinsel ilişkiye girdiklerini ve bu sırada K.M.’nin kalp geçirip öldüğünü söyleyen T.O., korktuğu için kaçtığını anlattı.

Engin ÖZMEN/EDİRNE, (DHA)

 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Alman uyruklu 4 terörist savaşçı sınır dışı edildi