Öykü Karayel poşetlerle karnını gizledi

Sekiz aylık hamile Öykü Karayel, önceki gün Etiler’de görüntülendi. Mağazaları dolaşan 30 yaşındaki oyuncu, gazetecilerin görüntü aldığını fark edince, taşıdığı poşetlerle karnını gizlemeye çalıştı.

26 Mart 2021, Cuma 08:03 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İlk bebeği Roman’ı kucağına almak için gün sayan oyuncu Öykü Karayel, alışveriş turunda objektiflere takıldı. Mağaza mağaza dolaşan oyuncunun elleri alışveriş poşetleriyle doluydu. Gazetecilerin görüntü aldığını fark eden Öykü Karayel, taşıdığı poşetlerle karnını gizlemeye çalıştı.

Ünlü oyuncunun, kapalı alanda dahi güneş gözlüğünü çıkarmamış olması dikkat çekti. Gazetecilerin ısrarcı soruları karşısında susmayı tercih eden Karayel, alışveriş turuna kaldığı yerden devam etti.

BEBEĞİNE KAVUŞMAK İÇİN SABIRSIZLANIYOR

BEBEĞİNE KAVUŞMAK İÇİN SABIRSIZLANIYOR

Anne olmaya hazırlanan Öykü Karayel, L’Officiel dergisinin kapağına konuk oldu. Güzel oyuncu, Roman Bonomo ismini vereceği bebeğine kavuşmak için sabırsızlandığını söyledi.

Müzisyen Can Bonomo’yla evli olan Karayel, sakin ve huzurlu bir döneminde olduğunu dile getirdi.

'DOĞAL SAATİ VAR'

'DOĞAL SAATİ VAR'

Karayel, daha önce verdiği bir röportajda, “Ne zaman anne olacaksınız” sorusunu, “Bu tür şeylerin doğal bir saati var. Asla aşırı evlenmek isteyen ya da evlenmem diyen biri olmadım. Can’la karşılaşınca her şey doğru gelmeye başladı” şeklinde yanıtlamıştı.


11 Temmuz 2018 tarihinde Maçka'da düzenlenen bir törenle evlenen ünlü çift, birkaç gün sonra Çeşme’de keyifli bir yaz düğünü yapmıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kenan İmirzalıoğlu'nun kaçış planı tutmadı!