Oyun fanatiklerine özel yatak üretildi

Oyun fanatiklerine özel yatak üretildi

Bir Japon mobilya şirketi oyun fanatikleri için yatak icat etti. Bu yataktan sadece tuvalet ihtiyacı için kalkıyorsun. Oyun ekipmanlarının ergonomik bir şekilde entegre edildiği yatak, oyunseverin yemek, dinlenmek, oturmak gibi günlük ihtiyaçlarının tamamını karşılıyor.

05 Mart 2020, Perşembe 08:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Modern zamanların bağımlılığı olan bilgisayar oyunları için sayısız kişi uykusuz ve aç kalmayı göze alıyor. Milenyum gençlerinin rahatlarını bozmadan oyun oynaması için tam teşekküllü yatak üretildi. Dünya Sağlık Örgütü, oyun bağımlılığını geçen yıl ‘ruh sağlığı bozukluğu’ hastalığı kapsamına almıştı. Çünkü oyun bağımlıları, hayatlarını tehlikeye atacak ölçüde kendilerini kaptırıyor ve yaşamsal ihtiyaçlarını bile ihmal ediyorlar. Japon mobilya şirketi Bauhette, oyun oynayanların aç, uykusuz kalmaması, istediklerinde dinlenebilmeleri için özel bir yatak tasarladı.


Bin 100 dolardan satışa çıkarıldı

Oyun ekipmanlarının monte edildiği standart yatak 400 dolar, atıştırmalık ve soğuk içecek dolabı özellikleri olan lüks yatak 1100 dolardan satışa çıktı.

Yatağın özellikleri şöyle:

  • Yatak, sırt pozisyonuna göre ayarlanabiliyor.
  • Yatağın tüm mobilyaları çıkarılıp taşınabiliyor.
  • Cep telefonuna yatarak bakabilmek için özel bir kol aparatı ve bardak bölmesi de var.

Birden çok ekranın entegre edilebildiği yatak, oyuncuya özel uyku tulumunu andıran bir termal battaniye ve kapüşonlu üstle birlikte geliyor. “Tek kişilik oyun oteli” ve “Tembel yatağı” denilen yatağı alan oyuncu sadece tuvalet için yerinden kalkmak zorunda kalacak.

POSTA


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Günün 7,5 saatini internette harcıyoruz