Ozan Güven'in şoförü tanık olarak ifade verdi: Deniz Hanım 'Ben bir şey yapmadım' dedi

Oyuncu Ozan Güven ile şiddet uyguladığı iddia edilen sevgilisi Deniz Bulutsuz'un İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na yaptıkları karşılıklı darp suç duyurusu üzerine soruşturma başlatılmıştı. Olayda yeni bir gelişme daha yaşandı. Güven'in şoförü, tanık olarak ifade verdi.

09 Temmuz 2020, Perşembe 15:46 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
"Şikayetçi olduğunu sonradan öğrendim"

"Şikayetçi olduğunu sonradan öğrendim"

Ozan Güven'in Deniz Bulutsuz'u darp ettiği iddiasıyla ilgili Güven'in tanığı olarak özel şoförü ifade verdi. Soruşturma kapsamında ifadesi alınan Ozan Güven'in şoförü Hasan D. "Söz konusu darp olayı sonra Deniz Bulutsuz'a Ozan Bey'in aracını teslim ettim kendisi bu araçla Bursa'ya gitti. Ozan Bey ile görüşmek istediğini, kabul etmez ise karakola gidip şikayetçi olacağını dile getirdi. Ben şikayetçi olduğunu sonradan öğrendim" dedi.


Hasan D.'nin ifadesi şöyle:

12 Haziran Cuma günü Ozan Bey ve Deniz Hanım'ın bir yemek programları vardı. Ben çifti ve Deniz Hanım'ın arkadaşı Erdem Bey'i Bomonti'de bir mekana bıraktım. Saat 22:30 sularında geri aldım. Deniz'in arkadaşı Erdem Bey'i Mecidiyeköy'de bir arkadaşının evine bırakıp, Ozan Bey'in arkadaşı Ramazan'ın evine çay içmeye gittik.

Ben de çiftle birlikte yukarı çay içmeye çıktım Ramazan Bey, eski kız arkadaşından konu açtı. Deniz Hanım da Ozan Bey'le tanıştığında bir sevgilisi olduğunu, Ozan'la ilişkiye başladıklarında, ayrıldıklarını söyleyince Ozan Bey bozuldu. 'İstersen nasıl birlikte olduğumuzu da anlat' dedi. Ozan Bey bozuldu ama konu kapandı ve başka konulardan sohbet etmeye devam ettiler.

Ben saat 1:00 sularında Deniz Hanım ve Ozan Güven'i eve bırakıp ayrıldım. Gecenin üç sıralarında yeniden telefonum çaldı. Ozan Bey, Deniz Hanım'ı eve bırakmamı istedi. Ben geldiğimde Deniz Hanım kapının önünde bekliyordu. Arabaya bindiğinde bir şeyler olduğunu fark ettim. "Ne oldu?" diye sorduğumda Deniz Hanım bana, "Çok fena tartıştık. Ozan yaralandı hemen arkadaşlarını ara ben bir şey yapmadım" demeye başladı.

"Ozan Bey yaralı" deyince eve geri döndüm, arabayı park edip Deniz Hanım'a aracın içerisinde beklemesini söyledim. Eve gittiğimde Ozan Bey perişan haldeydi. Yüzü gözü çizik içinde parçalanmış ve mahvolmuş durumdaydı. "Doktora gidelim" dedim fakat kabul etmedi, sen Deniz'i eve götür dedi.

Ben Deniz Hanım'ın yanına gittiğimde benden içeride kalan bazı eşyalarını almamı istedi. Ben de bilgisayar ve şarj aleti gibi eşyalarını Deniz Hanım'a bıraktım. Bu arada Deniz Hanım bana "İnan ben bir şey yapmadım" diye 3-4 kez tekrarladı. Benzinliğe geri döndüğümüzde Deniz Hanım için su aldım. Kendisini arkadaşın evine bırakmamı istedi.

Zincirlikuyu'ya geldiğimizde polis çevirmesi vardı. Polis bizi çevirdi, gerekli incelemeyi yaptıktan sonra yola devam ettik. Sabah saatlerinde Deniz Hanım beni aradı. "Ozan nasıl oldu yanında biri var mı?" diye sordu. Ertesi gün Deniz Hanım beni yeniden aradı. Bursa'ya gitmek için Ozan Bey'in arabalarından birini istedi. Ozan Güven'in Volvo marka aracını kendisine götürdüm. Ozan Bey ile görüşmek istediğini söyledi.

Ben Ozan Bey'e söylediğimde Ozan Bey, Deniz Hanım'la görüşmek istemediğini belirtti. Bunun üzerine Deniz Hanım, "O zaman benimle görüşmezse karakola giderim" şeklinde söylemlerde bulundu. Sonra öğrendiğimde Ozan Bey Deniz Hanım'ın kendisinden şikayetçi olduğunu söyledi.

Günaydın/Dilek Yaman


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Fahriye Evcen'den oğlu Karan ile yeni paylaşım