Özcan Deniz'in eski eşi Feyza Aktan suskunluğunu bozdu

Geçen yıl 15 ay evli kaldığı Feyza Aktan'dan boşanan Özcan Deniz'in, eski eşinin oturdukları evden çıkması için ihtarname çektiği iddia edildi. Çıkan haberlerin ardından Aktan sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

18 Kasım 2020, Çarşamba 08:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

2016 yılında Feyza Aktan ile aşk yaşamaya başlayan şarkıcı Özcan Deniz, Aktan ile 2018'de nikah masasına oturmuştu. Aynı yıl ikilinin oğulları Kuzey dünyaya gelmişti. Ancak çift, 15 ay evli kaldıktan sonra geçen sene anlaşmalı olarak tek celsede boşandı. İkili, çocukları Kuzey için ortak velayet aldı.


Önceki gün Özcan Deniz'in eski eşinin Sarıyer'de ikamet ettikleri evden çıkmasını istediği ancak Aktan'ın çıkmayı reddedip oğlu ile orada yaşamaya devam ettiği öne sürüldü.

Feyza Aktan, çıkan haberlerden sonra suskunluğunu bozarak, Instagram hesabından açıklama yaptı.


Aktan, "Gasp: Mağdurun mal varlığına 'cebir' veya 'tehdit' kullanarak gerçekleştirilen bir eylemdir. Boşandıktan sonra kanunun bana tanıdığı haklar gasp olarak nitelendirilemez. Boşanma kararımızda çocuğumla birlikte bu evde oturabileceğim zaten yazılıdır" dedi.

"Kaldı ki karşı tarafça hazırlatılarak önüme konulan boşanma protokolünü hiçbir zaman talebim olmaksızın imzalamış bir kadın olarak basına yansıtılanın aksine tazminat, araç, gayrimenkul hiçbir talebim olmamıştır. Sadece ortak çocuğumuzla birlikte yaşamımı idame ettirebilmek için lehime, cüzi bir nafaka ve sadece kullanım amaçlı bir ev ve araç takdir edilmiştir."


'Artık çekilmez bir hal aldı'

'Artık çekilmez bir hal aldı'

Feyza Aktan, sözlerini "Boşanmadan sonra aleyhime yapılan, iddialar artarak devam etse de, çocuğumun olumsuz bir etkilenme yaşamaması için hep sustum. Ancak iftiraların artık çekilmez bir hal alması ve üstelik medyaya da yansıtılması karşısında bu açıklamayı yapma zorunluluğu geliştirilmiştir" şeklinde noktaladı.

Öte yandan şarkıcı Özcan Deniz, konuyla ilgili herhangi bir açıklama gelmedi.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gül Gölge'nin cipine çarptılar