Özel jet bulamayınca tüm uçağı Şeyma Subaşı ve kızı için rezerve etmişti... Şeyma Subaşı eleştirilere yanıt verdi

Bir süredir sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile Bali'de tatil yapan Şeyma Subaşıkendisi ve kızı Melisa’nın yolculuk yapabilmesi için Mısırlı milyarder sevgilisinin özel jet bulamayınca bir yolcu uçağının tüm biletlerini satın aldığını söylemişti. “Özel jet bulamayınca tüm uçağı bizim için rezerve etti” diyen Subaşı, sosyal medyada eleştiri oklarının hedefi oldu. Eleştirilere dayanamayan Subaşı, açıklama yaptı.

20 Nisan 2021, Salı 12:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Şeyma Subaşı, Mısırlı iş insanı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile evleneceğini açıkladıktan sonra ailesiyle tanıştırmış ve ardından ise tatile çıkmıştı. 

Subaşı, son olarak sevgilisinin kızı ve kendisine yaptığı jestti paylaşmış, kendisi ve kızı Melisa’nın yolculuk yapabilmesi için Mısırlı milyarder sevgilisinin özel jet bulamayınca bir yolcu uçağının tüm biletlerini satın alarak uçak kapattığını söylemişti. Subaşı, “Özel jet bulamayınca tüm uçağı bizim için rezerve etti" dedi.

Sosyal medyada olay yaratan bu olay sonrası Şeyma Subaşı eleştiri oklarının yine hedefi olmuştu. Eleştirilere dayanamayan Subaşı, bir açıklama yayınladı.

İşte Şeyma'nın o açıklaması:

Sanki biz başkalarının biletlerini almışız gibi algılanmış ama öyle değil. Meedo normalde uçuşlarda var olmayan bir uçuş koydurdu bizim için.

Çok büyük, inanılmaz bir şey yaptı benim için. Bana deli gibi âşık. Ben de ona âşığım.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Masumlar Apartmanı oyuncularından çarpıcı itiraflar