Özge Ulusoy Audrey Hepburn'den mi Sophia Loren'den mi etkilendi? Audrey Hepburn tarzı için sahip olmanız gerekenler

Özge Ulusoy Instagram’da bu fotoğrafını paylaştı ve “Birine benzemişim ama kim?” diye sordu. Takipçilerinin bir kısmı 1993’te ölen Hollywood yıldızı moda ikonu Audrey Hepburn’a benzetti. Bir bölümü de 85 yaşındaki efsane oyuncu İtalyan Sophia Loren'e... Ben tercihimi Audrey Hepburn'den yana kullanıyorum. Hazır Hepburn demişken onun gibi görünmek için sahip olmanız gerekenlerin listesine de bir göz atalım diyorum, ne dersiniz? Elif Bayram/ elif.bayram@posta.com.tr

20 Mayıs 2020, Çarşamba 12:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Moda denince ilk akla gelen isimlerden birisi Audrey Hepburn. Kendi ikonik stiliyle geçmişte herkesi büyülediği gibi stilinin yankıları günümüzde de devam ediyor. Tabii ki birkaç aksesuarla onun ikonik stiline sahip olamayız ama hoş bir görünüm elde edebiliriz.

Peki bu hoş görünümü elde edebilmek için nelere ihtiyacımız var? Birlikte bakalım.

Audrey'in siyah mini Givenchy elbisesini benzer bir elbise bulmakla başlayalım. Direk Givenchy'den de alabilirsiniz tabii. Bu tarza ne kadar bütçe ayırdığınıza bağlı olarak değişir. Ben muadillerini bulmayı tercih ederim :)


Aynı kalitede ve tarzda olmasa da benzerleri Trendyol ve Mango'da var. Fiyatları da 60 TL ve 150 TL arası değişiyor.

Diğer bir ihtiyacımız ise tamamlayıcı aksesuar olan kusursuz siyah gözlükler. Bu tarz gözlük bulmak şu an çok kolay her fiyata da var ben önerdiğim birkaç markayı şuraya iliştireyim siz bir internetten göz atarsınız :)

  • Celine: Fiyatı bin TL'den başlıyor.
  • Miu Miu: 800 TL civarında.

Ve son olarak da Audrey Hepburn'ün olmazsa olmazlarından ipek eşarp...

  • Silk Home: 100-120 TL civarında.
  • Vakko: 800- bin TL.

Bu arada Özge Ulusoy daha önce Audrey Hepburn kılığına girmişti. Bence bir nebze başarılı da olmuştu.

Belki bu yüzden Özge Ulusoy'un paylaştığı fotoğraftaki tarzı Audrey'e benzetmiş olabilirim. Peki siz daha çok kime benzettiniz?

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Evde spor yaparken ihtiyacınız olan ürünler ve ilham alabileceğiniz influencer'lar...