Özge Ulusoy ile Ata Demirer eski aşklarından gol yedi!

Komedyen Ata Demirer'in geçen ay ayrıldığı oyuncu Aslı Turanlı ile manken Özge Ulusoy'un beş gün önce aşkını bitirdiği iş insanı Faruk Çolakoğlu arasında sürpriz yakınlaşma oldu. İkili, vakit kaybetmeden sosyal medyada birbirini takibe aldı

10 Mart 2019, Pazar 12:14 Son Güncelleme:
A A

Komedyen Ata Demirer'le aşkı geçen günlerde biten oyuncu Aslı Turanlı, sürpriz bir isimle yakınlaştı. Kendisinden 20 yaş büyük Demirer'le ilişkisini 'Derin aşk' mesajıyla sosyal medyada ilan eden 26 yaşındaki oyuncu, ayrılıktan sadece iki hafta sonra iş insanı Faruk Çolakoğlu ile yakınlaştı.

İşin ilginç yanı ise Faruk Çolakoğlu'nun geçen güne kadar Özge Ulusoy ile aşk yaşamasıydı. Çolakoğlu, 3 aydır gizli gizli görüştüğü Ulusoy'la ilişkisini 3 gün önce bitirdi. 

Ünlü modelle yaşadığı kısa süreli aşkla adını magazin dünyasında duyuran Faruk Çolakoğlu, önceki gün kendisini Instagram'da takibe alan Aslı Turanlı'nın bu hamlesine aynı şekilde karşılık verdi.

Sürpriz ikilinin sosyal medyadaki yakınlaşması gözlerden kaçmadı. Turanlı ile Çolakoğlu, vakit kaybetmeden de birbirlerinin paylaşımlarını beğeni yağmuruna tuttu. 

Bu arada bugüne kadar her ilişkisi hüsranla biten Özge Ulusoy, Faruk Çolakoğlu ile evlilik planları yaparken ayrılıkla sarsıldı. Aşkın bitme nedeni, Çolakoğlu'nun aile büyüklerinin bu ilişkiye sıcak bakmaması ve Ulusoy'a onay vermemesi.

Ata Demirer de Aslı Turanlı'dan ayrıldıktan sonra "Ben aşk bitince kamyon çarpmışa dönüyorum" itirafı yapmıştı.

Turanlı ile Çolakoğlu ikilisi ise eski aşklarına çalım atmış oldu. (Takvim)

Sıradaki haber yükleniyor...