Özge Ulusoy’dan Yasak Elma dizisinin yönetmeni Oğulcan Eren’e tepki

Yasak Elma dizisinde Zehra karakterine hayat veren Şafak Pekdemir, Yasak Elma'nın ikinci yönetmeni Oğulcan Eren Akay ile Cihangir'de sarmaş dolaş görüntülenmişti. Muhabirleri fark edince arkadaşları saldırmıştı. Özge Ulusoy'dan tepki geldi.

20 Eylül 2021, Pazartesi 09:44 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

2018 yılında avukat Burak Mengü'den boşanan geçtiğimiz sene ayrıldığı 'Yasak Elma' adlı dizinin Zehra'sı Şafak Pekdemir, dizinin ikinci yönetmeni Oğulcan Eren Akay ile Cihangir'de sarmaş dolaş objektiflere yakalanmıştı.

Yönetmen, olayın basına yansımasının ardından dizinin yapımcısı tarafından işten kovuldu. Oğulcan Eren Akay’ın ayrıca evli olduğu ortaya çıktı. Bir çocuk babası olan Akay’ın eşiyle boşanma aşamasında olduğu öne sürüldü.

Olaylı gecede, alkollü olduğu görülen Pekdemir'in arkadaşı, Kanal D muhabiri Barış Agil'e kafa atıp, tekme ile saldırdı. Pekdemir bu sırada bağırarak tarafları teskin ve sakinleştirmeye çalışsa da başarılı olamadı.

Bir açılışa katılan Özge Ulusoy, konuyla ilgili yorumda bulundu.

"Sizi ne zaman gelinlikle göreceğiz?" diye soran muhabirlere "Bu işler gerçekten kısmet. Son zamanlarda boşanmalar da arttı. İyi karar vermek, o kişiyi iyi tanımak lazım" diye yanıt verdi.

Günaydın'da yer alan habere göre; Ulusoy, muhabirlere saldırılmasıyla ilgili, "Şiddetin her türlüsüne karşıyız. Kadına, çocuğa değil, canlıya şiddete karşıyım" dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Demet Özdemir mutfağını bedavaya yeniletti