Özge Ulusoy'un kafasına çöp poşeti geçirdiler

Ünlü model Özge Ulusoy, takipçilerine şaşkına çevirdi. Kafasına çöp poşeti geçiren Ulusoy, “Makyajı bozmadan nasıl elbise giyiyoruz?” diye sordu.

23 Mart 2021, Salı 15:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Pandemi döneminde bile çalışmaya ara vermeyen ünlü manken ve sunucu Özge Ulusoy, sosyal medya hesabından yine dikkat çekici bir paylaşımda bulundu. Bir dergi için çekime giden Ulusoy, nasıl hazırlandığını takipçileriyle paylaştı. Ünlü mankenin, elbise değiştirirken yayınladığı video herkesi şaşırttı.


KAFASINDA ÇÖP POŞETİ

KAFASINDA ÇÖP POŞETİ

Kafasına çöp poşeti geçiren Özge Ulusoy videoyu; “Makyajı bozmadan nasıl elbise giyiyoruz?” notuyla yayınladı.

YILLAR İÇİNDEKİ DEĞİŞİMİ

YILLAR İÇİNDEKİ DEĞİŞİMİ

2003 yılında katıldığı 'Miss Turkey' yarışmasında ikinci olan ve kariyer basamaklarını hızla tırmanan model ve sunucu Özge Ulusoy, yıllar içinde bir hayli değişti.


Çenesi, burnu ve elmacık kemikleriyle bambaşka biri haline gelen 38 yaşındaki model, önceki gün sosyal medyada gündem oldu.


'SADECE DOLGU VE BOTOKS'

'SADECE DOLGU VE BOTOKS'

"Bugüne dek yüzüme bıçak değmedi. Sadece botoks ve dolgu yaptırıyorum" diyen Özge Ulusoy da yorumlara "Evrim değil gençlik teorisi" cevabı verdi.


Öte yandan Özge Ulusoy'un yüzünde son yaptırdığı estetik olan 'Jawline dolgusu' ile 'burun ucu' estetiği nedeniyle şişliklerin hala durduğu gözlendi.


Geçtiğimiz gün Ulusoy'a, sosyal medyada 2003 yılından 2021 yılına kadar olan değişiminin kolaj halinde paylaşılması hakkındaki görüşleri soruldu.


Ulusoy, "Çok güzel olmamış mı? Bu konu hakkında danışmanlık vermeyi düşünüyorum. Hatta bir ofis bile açabilirim güzellik sırları hakkında. Şaka bir yana her kadın böyle dokunuşları hak ediyor" dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Demet Akalın: Aleyna'yı gördüğüm yerde yine öper, kucaklarım