Partnerinizin ayak şekline göre karakter analizi

Partnerinizin ayak şekline ve parmaklarına bakarak kişiliği hakkında bilgi sahibi olabileceğini biliyor muydunuz? Bu haberimizden sonra partnerinizin ilk önce ayaklarına bakacaksınız.

19 Eylül 2019, Perşembe 10:33 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İngiliz araştırmacılar partnerinizi seçmeden önce ayaklarına bakmanızı tavsiye ediyorlar. İngiliz araştırmacı Jane Sheehan ayakların kişilik hakkında önemli ipuçları taşıdığını söylüyor.

Büyük baş parmak ne anlama geliyor?

Zeki ve yaratıcılığın göstergesi. Başparmağı büyük olan kişiler konuları farklı değerlendirir ve sorunlara hemen çözüm üretir. Başparmağı kısa olanlar ise görev adamıdır, çalışkan dır.


İkinci parmağı uzun olanlar uyumsuz kısa olanlar ise uyumludur.

 Üçüncü parmağı uzun olanlar kısa olanlara oranla daha enerjiktir. Herşeyin mükemmel olmasını isterler. Yaptıkları her işte başarılı olurlar. Üçüncü parmağı kısa olanlar ise hayatın güzelliklerine önem verir, sakin bir yaşamı seçer, koşturmayı sevmez.

Dördüncü parmağı uzun olanlar aile ve ikili ilişkilerine çok önem verirler, iyi bir dinleyicidirler. Başkalarının sorunlarıyla ilgilenmekten kendilerini alamazlar. Bu parmağın kısa olması ise aile ve ilişkiden başka şeylere odaklanan bir kişiliğin göstergesidir.

 Küçük parmağı çok kısa olanlar çocuksudur, sorumluluktan kaçar.Küçük ayak parmaklarını diğer parmaklarından ayrı olarak oynatabilenler maceraperesttir, flört etmeyi sever.Oynatamayanlar ise rutin bir hayat yaşar ama sadık olurlar.

Ayak büyüklüğü: Küçük ayaklı erkekler büyük ayaklı erkeklere oranla aldatmaya daha yatkındır.

 Taban: dümdüz bir tabana sahip erkekler kararsız olurlar. Sık sık partnerlerinde değişikliğe giderler. Taban boyu az olanlar ise yalnız kalmazlar. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Mutlu bir ilişkinin kilit noktaları ve anahtar kavramlar