Partnerinizin yanında gaz çıkarmak bağları güçlendiriyor

Birkaç ay ya da birkaç yıldır çıkıyor olsanız da, ne zaman gaz çıkaracağınızı bilmek çok büyük bir başarıdır. Bu durum ilişkinizdeki bağın ne kadar güçlü olduğunu ifade ediyor. Yapılan araştırmaya göre, partnerinizin yanında gaz çıkarmanız, aranızdaki güven bağının daha da güçlenmesini sağlıyor.

16 Aralık 2019, Pazartesi 14:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Gaz kaçırmak her ne kadar ayıp olarak algılansa da, vücut için rahatlatıcı bir etkisi olduğu kesin. Tabii, bu bazen utanç verici olabilir, ancak sevdiğiniz kişinin önünde gaz çıkarmak, doğal olarak gelmelidir. Gaz çıkarmak ilişkinizde büyük bir sorun olmamalı.

Yıllar boyunca flört dünyasında pek çok uzman bu konuya değindi ve yine de bir sebepten ötürü birçok insan hala gazlarını sevgililerinin yanında tutma taraftarı. Eğer siz de hala bu çıtadaysanız, artık ufkunuzu genişletmenin vakti geldi demektir. Yıllar süren araştırmalar, gaz çıkarma hareketinin, çiftlerin birbirine yakınlık seviyelerinin ne derece olduğunu belirlediğini ortaya koydu.

Mic tarafından bu konu hakkında bir araştırma yapıldı. Bu anket için Mic, 30'larında ve 20'li yaşlarında olan yaklaşık 125 kişi kullanıldı. Bu insanlar ne zaman birbirlerinin önünde gaz çıkardıklarını anlattılar. Ankete katılan çoğu kişinin, partnerlerinin önüne gaz çıkarmak için önce 2-6 ay arasında bekledikleri kaydedildi.

Uzmanlar ayrıca birbirlerinin önünde gaz çıkarmanın gerçek samimiyetin açık bir işareti olduğunu da buldular. Ama yanlış anlamayın; bu durum gaz çıkarıp zorla onu partnerinize koklatmanız gerektiği anlamına gelmiyor!

Birisiyle bir şeyler inşa etmek için çalışıyorsanız, gaz çıkarmak, ikiniz arasında gerçek bir bağlantı olduğunu gösterir. Bu gerçeği görmezden gelmemelisiniz. Araştırma kısacası, sevgilinizin yanında gaz çıkamanın kendinizden utanmamanız, sevdiğiniz kişiye olan güveninizi ve sevgilinizin de sizden nefret etmemesi gerektiğini ortaya koyuyor.

posta.com.tr

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Sonsuza dek sizinle olacak kişiyi bulduğunuzun 9 kanıtı