Paul Rudd: Çöpte bulduğum yatakta uyuyordum

Amerikalı oyuncu, komedyen ve senarist Paul Rudd, geçen haftalarda People dergisi tarafından 2021'in yaşayan en seksi erkeği seçilmişti. Bu seçimle ilgili 'Bunu benden önce alması gereken çok insan var' şeklinde açıklama yapan ünlü isim kariyeriyle ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

22 Kasım 2021, Pazartesi 12:41 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

People dergisi tarafından 2021’in Yaşayan En Seksi Erkeği seçilen Paul Rudd, Seth Meyers'ın Late Night programında hakkında bilinmeyenleri anlattı. 52 yaşındaki oyuncu, kariyerinin başında arkadaşıyla birlikte Los Angeles'ta harabe bir evde nasıl yaşadığını açıkladı. O dönemde kendi dairesini tutacak kadar parası olmayan Paul Rudd, mutfağında uyuduğu arkadaşının kendisini oyuncu seçmelerine götürdüğünü anlattı.'TATLI VE BEDAVA BİR YATAK OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜM'

'TATLI VE BEDAVA BİR YATAK OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜM'

ABD'li oyuncu "Hiç param yoktu. Birkaç arkadaşımla birlikte yaşıyordum. Arabam çok kötüydü, hep bozulurdu" ifadelerini kullandı. Bu ay vizyona giren Hayalet Avcıları: Öteki Dünya'nın (Ghostbusters: Afterlife) başrolünde yer alan Rudd kendi dairesini kiralayabilmek için yeteri kadar para biriktirdiğindeyse mobilya almaya gücünün yetmediğini anlattı.Paul Rudd "Aslında çok fazla mobilyam yoktu. Ve çöp kutusunun yanında bir şilte buldum. Tatlı ve bedava bir yatak olduğunu düşündüm. Onu odama çıkardım ve sonra üzerinde uyudum. Ertesi sabah kırmızı yumrularla kaplı biçimde uyandım" dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ahmet Dursun ve Asena Demirbağ boşandı