Pedro de Noronha açtı ağzını yumdu gözünü: Mücadelemi bitirmeyeceğim

Manken Tülin Şahin ile çocuğunun babası Portekizli Pedro de Noronha ile doğumdan bir süre sonra ayrılmıştı. İlişki bitse de aralarındaki 'savaş' bir türlü bitmedi. Noronha, önceki gün Bebek'te bir otel çıkışı görüntülendi. İş insanının yanında Deniz Akkaya olması dikkat çekti.

11 Eylül 2021, Cumartesi 08:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
DOĞUMDAN SONRA AYRILDILAR

DOĞUMDAN SONRA AYRILDILAR

Tülin Şahin ve Pedro de Noronha’nın kızları Siena Leyla, Kasım 2019’da dünyaya geldi. Ünlü manken, doğumdan bir süre sonra da Noronha ile ilişkisini noktaladı.

DENİZ AKKAYA TERCÜMANLIK YAPTI

DENİZ AKKAYA TERCÜMANLIK YAPTI

Çocuğunun annesi ile mahkemelik olan Pedro de Noronha, magazin gündeminden düşmüyor. Bebek'te gazetecilerin sorularını yanıtlayan Portekizli iş insanına, Deniz Akkaya'nın tercümanlık yapması dikkat çekti.

AÇTI AĞZINI YUMDU GÖZÜNÜ!

AÇTI AĞZINI YUMDU GÖZÜNÜ!

Basın mensuplarının "Önceki gün çıkan röportajınızdan sonra neler söylemek istersiniz?" sorusu üzerine Pedro De Noronha, açtı ağzını yumdu gözünü.

"GERÇEKLERİ ORTAYA ÇIKARDIM"

"GERÇEKLERİ ORTAYA ÇIKARDIM"

Noranha, "Sonunda gerçeklerin ortaya çıkmasına çok sevindim. Uzun süredir şahsımla ilgili birbirinden değişik haberler çıkıyordu. Ben de doğruları anlatarak gerçekleri ortaya çıkardım. Buradaki hukuk sistemine çok güveniyorum. Benim asıl derdim geçmişte olan değil, kızım Siena'yı görmek istiyorum" dedi.

Milliyet'ten Mesut Yılmaz'ın haberine göre; Portekizli iş insanı, "Hem kendi çocuklarınız, hem de Tülin Hanım'dan olan kızınız Siena, bu olaylardan olumsuz etkilendi. Bundan sonra ne olacak? Ne yapmayı düşünüyorsunuz?" sorusuna yanıt verdi.

"BUNLARIN ARTIK HİÇBİR ÖNEMİ YOK"

"BUNLARIN ARTIK HİÇBİR ÖNEMİ YOK"

"Birincisi bunların hepsi geçmişte kaldı. Ben geçen sefer geldiğimde havalimanında tutuklandığım için çocuklarım kendi başlarına otele gitmek zorunda kaldı. Bunların artık hiçbir önemi yok..."

"Kızımın Siena'nın geleceği için bundan sonrasına bakacağım ve mücadelemi bitirmeyeceğim. Savaşacağım. Sonunda kendimi duyuracak bir nefesim olduğu için sizlere çok teşekkür ederim."

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER ‘Sadan Hanım’ 6 yılda çekildi