Pedro de Noronha isyanda: Kızımızı ne zaman görebileceğim?

Tülin Şahin, iki yaşına basan kızı Siena Leyla'ya doğum günü partisi düzenledi. Ünlü manken kızının babası Pedro Maria Prego do Carmo De Noronha'yı içeri almadı. Pedro de Noronha'nın olayın ardından yaptığı sosyal medya paylaşımı gündem oldu.

08 Kasım 2021, Pazartesi 14:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Tülin Şahin ve Pedro de Noronha’nın kızları Siena Leyla, Kasım 2019’da dünyaya geldi. Ünlü manken, doğumdan bir süre sonra da Noronha ile ilişkisini noktaladı. Ardından ikili arasında adeta velayet savaşı başladı. Ünlü manken, Noronha’nın hem kendisine hem de kızına şiddet uyguladığını öne sürerek savcılığa suç duyurusunda bulunmuş; önce bir ay, ardından iki ay uzaklaştırma kararı aldırmıştı.


'ÇOCUĞUNA DEZENFEKTAN İÇİRMEYE KALKIŞTI'

'ÇOCUĞUNA DEZENFEKTAN İÇİRMEYE KALKIŞTI'

Dilekçesinde Noronha’nın üç milyon euro borcu olduğunu öne süren Şahin, onun kızlarını kaçırarak kendisinden fidye talebinde bulunmak isteyeceğini ileri sürmüştü. Noronha’nın çocuğuna dezenfektan içirmeye çalıştığını ve bayıltacak şekilde sıktığını iddia eden Şahin, banka hesaplarının usulsüz şekilde kontrol edildiğini savunmuştu.


Pedro de Noronha ise iddiaların hayal ürünü ve iftira olduğunu belirtip, uzaklaştırma kararına itiraz etmişti. Tülin Şahin’in mental sağlığının yerinde olmadığının öne sürüldüğü dilekçede, “Mahkeme kararına aykırı davranarak babayla çocuğun görüşmesine engel olmaktadır” denilmişti.

Mahkeme, Pedro de Noronha’nın itirazını kabul etmişti. Tülin Şahin’in iddia ettiği olay ile tedbir süresinin orantılı olmadığını belirten mahkeme, Noronha aleyhine verilen uzaklaştırma kararını kaldırmıştı.

Öte yandan itiraz dilekçesinde; Pedro de Noronha’nın çocuğunu görmek için İstanbul’a geldiği, ancak Tülin Şahin’in bunu engellediği öne sürülmüştü.


'BABAN BİR KEZ DAHA SENİ GÖREMEDEN EVE DÖNECEK'

'BABAN BİR KEZ DAHA SENİ GÖREMEDEN EVE DÖNECEK'

Tüm bu yaşananların ardından Portekizli iş insanı kızını doğum gününde görebilmek için İstanbul'a, Şahin'in yaşadığı apartmana geldi. Ancak eve alınmayan iş insanı sosyal medyadan böyle isyan etti:

"Sevgili Siena, doğum günün kutlu olsun aşkım! Burayı annenin apartmanının lobisi olarak tanıyabilirsin. Baban doğum gününü kutlamak ve seninle vakit geçirmek için buradaydı."

"Ne yazık ki annen bir kez daha Türk mahkemelerinin bugün seni görmeye hakkım olduğunu söylemesine rağmen, kendisinin Türk yargı sisteminin üstünde olduğuna ve kendisinin nihai karar mercii olduğuna karar verdi. Ne zaman birlikte olabileceğimizin nihai yargıcı."


"Yargıç Tülin, kızımızı ne zaman görebileceğimi söyler misiniz? Baban bir kez daha her yöne 5.000 km uçtu ve seni görmeden eve dönecek sevgili Siena'm. Baban seni seviyor ve her zaman yanında olacak, İstanbul sensiz hiç de eskisi gibi değil, İstanbul sensiz olmaz…"


Tülin Şahin ise kızının babasının Noronha’nın açıklamalarının ardından sosyal medya hesabından "Yalancının mumu yatsıya kadar! Gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır!" mesajını paylaştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 'Sürahi Nine' yıllara meydan okuyor