Pelin Akil isyan etti: İkisi için de canımı veririm

Oyuncu Anıl Altan ile evli olan Pelin Akil, sosyal medya hesabından kendisini çocukları Alin ve Lina arasında ayrımcılık yapmakla suçlayan takipçisine isyan etti. Konuyla ilgili açıklama yapan güzel oyuncu, "Böyle düşünen varsa beni engellesin olur mu?" dedi.

22 Nisan 2020, Çarşamba 10:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

2016 yılında Anıl Altan ile dünyaevine giren Pelin Akil, geçtiğimiz yıl ikizleri Alin ve Lina'yı kucağına aldı.

Mutlu evliliği devam eden çift, bebekleriyle geçirdikleri anları sosyal medya hesaplarından sık sık paylaşıyor.


Pelin Akil, bir takipçisinin "Hiç mi yüreğin sızlamıyor, resmen Lina'yı ayırıyorsunuz!" şeklindeki yorumunu ifşa etti. Kendisini çocukları arasında ayrımcılık yapmakla suçlayan takipçisine isyan eden Pelin Akil, konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı. 34 yaşındaki oyuncu şöyle dedi:

'İnsan evladını ayırır mı?'

'İnsan evladını ayırır mı?'

"Allah'ım ne insanlar var! Ne olursunuz böyle insanlar olmayın ve bu gibi insanları engelleyin, şikayet edin, her şeyi yapın. Artık ifşa ediyorum. İnanılmaz, bir de bana yazdığı mesajları görseniz... 'Lina'nın suçu ne! Siz ne biçim annesiniz! Evlat ayırıyorsunuz.' İnsan evladını ayırır mı?"

'Şok içindeyim gerçekten'

'Şok içindeyim gerçekten'

"İnsan evladını kayırır mı! İnanamıyorum gerçekten. Bu zihniyetle siz nasıl büyüdünüz, nasıl gözlerle izliyorsunuz... Şok içindeyim gerçekten. Bu insan yakınlarına da böyle davranıyorsa insanların psikolojisini bozar. Yazıklar olsun. "

"Bir de hanımefendi 'Babalar ayırabilir ama anneler yapmaz. Vicdansız, merhametsiz seni' diyor. 'Yazıklar olsun' diyor ama babalar yapabilirmiş... Böyle bir algısı var. Yazık! Hala yazıyor, inanılmaz. Allah seni ıslah etsin."

"Sürekli 'Acaba gerçekten öyle mi? Alin'i daha mı çok çekiyorum?' diyerek çektiğim videolara bakıyorum. İnanılmaz, etkilendim ama bir annenin evlatlarını ayırması gibi bir şey söz konusu olamaz. İstese de yapamaz bunu. İkisi de benim canım. Ben o kadının hadsizliğine çok sinirlendim. Beni vicdansızlık ve merhametsizlikle suçladı, benim ahımı aldı. Allah yukarıda, Allah her yerde..."

'Neler yaşadığımı bir ben, bir Allah biliyor'

'Neler yaşadığımı bir ben, bir Allah biliyor'

"Onların dünyaya gelmesi için neler yaşadığımı bir ben, bir Allah biliyor. Bir de yanımdakiler ve çevremdekiler... İkisi için de canımı veririm. Çok etkilendim ben. Belki o an öyle denk gelmiştir, Alin'i çektikten sonra öyle denk gelmiştir ve daha sonra aynı şeyi Lina'ya yapmışımdır ama ayırmak gibi bir şey söz konusu olamaz."

'Günahıma girmiş olursunuz'

'Günahıma girmiş olursunuz'

"Böyle düşünen varsa beni engelleyin, olur mu! Çünkü Allah her şeyi biliyor. Günahıma girmiş olursunuz. O mesajları okudum ve Lina'ya daha çok ilgili davranmaya başladım. Alin'i bıraktım, Lina'yı öpüyorum, kokluyorum. Alin, gözümün içine bakıyor."

"İkiz annesi olmak çok zor, beni izleyen ikiz anneleri çok iyi bilir. Çünkü ayırmıyorsun, ayırmadığın için biri kucağındayken bir öptüğünde bırakıp, diğerini de öpüyorsun. Ben buna bu kadar dikkat ederken sen bana bu duyguları hissettirdin ya... Allah büyük gerçekten. Günah almak en büyük günah."

"Belki silerim sonra bu videoları ama şu an hissettiklerim bu. O kadın gibi düşünen varsa silsin beni ve kötü bakan, kötü arayan gözlerini bizim aileden uzak tutsun."

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hadise çocukluk fotoğrafını paylaştı