Pelin Akil'den eşi Anıl Altan'a: Amacın belli!

Mutlu evliliği ve ikiz kızlarıyla magazin gündeminde yer alan oyuncu Anıl Altan, ikinci kez kaslarını sergilediği bir kareyi yayınladı. Altan'ın kendisi gibi oyuncu eşi Pelin Akil ise çocuklarının babasının yeni pozuna kayıtsız kalamadı.

01 Haziran 2021, Salı 13:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Beş yıl önce nikah masasına oturan Pelin Akil-Alin Altan çifti, 2019 yılında ikiz kızları Alin ve Lina'yı kucaklarına alarak ilk kez anne-baba olmanın mutluluğunu yaşamıştı. Sosyal medya hesabından sık sık mutlu aile pozlarını yayınlayan Akil, eşinin yeni paylaşımına yaptığı yorumla bir kez daha dikkat çekti.


Altan, ikiz kızlarıyla havuz başında vakit geçirirken çekilen kareleri takipçilerinin beğenisine sundu. Fotoğraflardan birinde kaslarını sergileyen Altan'ın gönderisine 35 yaşındaki oyuncu eşinden yorum gecikmedi.

'DİREKT KIZLARI KESSEYDİN'

'DİREKT KIZLARI KESSEYDİN'

Pelin Akil, paylaşıma, "Anıl'cığım ilk fotoğrafta kesseydin direkt kızları öyle koysaydın, amaç belli" yorumunu yaptı.


Anıl Altan da eşine, "Allah hepimize kalbimizin güzel penceresinden, gönül gözüyle bakmayı nasip eylesin. Amin" diyerek karşılık verdi. İkilinin yorumları kısa sürede hayranlarından yoğun ilgi gördü.


Öte yandan sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanan ünlü çift, geçtiğimiz haftalarda da benzer bir hadiseyle gündeme gelmişti.


Altan'ın bahçede ev eşyalarını tamir ederken verdiği pozlara kayıtsız kalmayan Akil, "Şimdi bir şey diyeceğim: Burada amaç, "Bakın sandalye ve masamız da güzel verniklendi şükürler olsun mu? Nedir yani? Gel bana bir anlat mutfaktayım..." yorumunu yapmıştı.


Altan da eşine "Pelin'ciğim işim başımdan aşkın... Bahçede ahşaplarla uğraşıyorum. Müsait olunca gel iki medeni insan anne ve baba olarak konuşalım. Saygılar..." şeklinde karşılık vermişti.


Akil, birkaç gün önce de 31 yaşına basan Anıl Altan'ın doğum gününü sosyal medya hesabından kutlamıştı.


Eşiyle birlikte zor zamanlardan geçtiklerinden bahseden Pelin Akil, arabanın içinde bir gün ağladıkları o anı paylaşarak hep el ele kol kola olduklarını söylemişti.

Akil, paylaşımında "Gün gelir her şey unutulur ama biz unutmayalım. Bu da burada dursun. Yol arkadaşım" ifadelerini kullanmıştı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Engin Akyürek ekranlara hızlı döndü!