Pelin Karahan gün boyu denize girmedi

Rol aldığı ‘Bir Zamanlar Kıbrıs’ dizisinin sezon final yapmasının ardından Bodrum tatiline çıkan Pelin Karahan, Yalıkavak’ta bulunan bir plajda beline bağladığı pareosuyla dikkat çekti.

09 Haziran 2021, Çarşamba 09:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Pelin Karahan, TRT 1'de ekranlara gelen, kadrosunda yer aldığı ‘Bir Zamanlar Kıbrıs’ dizisinin sezon final yapmasıyla soluğu Bodrum’daki evinde aldı. Plaja inen 36 yaşındaki oyuncu, Yalıkavak’ta bulunan bir beach'te çocuklarıyla oyunlar oynanıp, keyifli dakikalar geçirirken, denize girmemesi dikkat çekti.

Çocuklarının tüm ısrarına rağmen denize girmeyi tercih etmeyen Pelin Karahan, gün boyu beline bağladığı pareosunu da çıkarmadı.

'KIBRIS'IN SICAĞI BENİ YORDU'

'KIBRIS'IN SICAĞI BENİ YORDU'

Önceki gün Yalavak’taki bir manavda eşi Bedri Güntay'la birlikte alışveriş yapan oyuncu, çıkış kapısında basın mensuplarının yönelttiği soruları yanıtlamıştı.

"Yorucu bir sezon oldu" diyen Karahan, "Biz gelirken orası çok sıcaktı, zor oluyordu. Keyifli ve güzeldi. Kıbrıs’ın sıcaklığı beni yordu" ifadelerini kullanmıştı.


Güzel oyuncu, "Benim bu zamana kadar oynadığım rol aldığım dizilerden en zor karakterlerden biri. Bu ‘Muhteşem Yüzyıl’ dan daha zor, savaş var. Psikolojik olarakta zorlanıyoruz. Tarihe meraklı değildim, oldum" şeklinde konuşmuştu.


Yapımcıların sosyal medya takipçi sayısına göre başrol seçtiği iddiaları hakkında Karahan, "Sanmıyorum, takipçi sayısı etki etmez” açıklamasını yapmıştı.

Bodrum tatilinde Bedri Güntay akşam saatlerinde çocukları ile iskeleye gelip dolaşırken, eşi Pelin Karahan'ın ise ev işleriyle ilgilendiği anlaşılmıştı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Çağla Şıkel'den sonra bir tepki de Özlem Yıldız'dan