Pınar Deniz, Yiğit Kirazcı ile olan ilişkisini anlattı: Bizimkisi ilk görüşte aşk

Kanal D’deki ‘Yargı’nın yıldızı Pınar Deniz ‘Aşkın Kıyameti’ filmindeki rol arkadaşı Yiğit Kirazcı ile ilişkilerinin nasıl başladığını Elle dergisine anlattı: “İlk tanışma toplantısında karşılaştık. O an sadece işe odaklanmıştım. Benden duymuş olmayın ama kendisi ilk görüşte de boş değilmiş bana karşı. Film bitse de baktık ki hiç ayrılamıyoruz; sonrası iyilik güzellik işte.”

06 Aralık 2021, Pazartesi 07:56 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kanal D’deki ‘Yargı’nın yıldızı Pınar Deniz, Elle dergisine röportaj verdi. ‘Aşkın Kıyameti’ filminin setinde tanıştığı Yiğit Kirazcı ile arkadaşlığının aşka dönüştüğünü söyledi.

  • Yiğit beni olduğum gibi kabul ediyor. Bazen çok zıt düşünüyoruz ama sırf birbirimizi daha iyi anlamak için dünyamızı genişletiyoruz.

  • Bir düşünce üzerine saatlerce konuşabiliyor olmamızı seviyorum. Arada deliliğim tutuyor ama başka biri olsam kendimin sevgilisi olurdum herhalde.

  • Kurduğum tüm ilişkiler sevgi odaklı. Gerçekten sevdiğim insanın her anlamda iyiliğini düşünüyorum. Alan benim için çok önemli. O yüzden karşımdakinin yaşadığı her ana saygı duymaya çalışırım.

  • İlişkinin devam etmesi için en önemli kriter sabır ve özveri. Adı üstünde ilişki. Birden fazla birbirine benzemeyenin ortak bir dil yakalama çabası. Eğer temelinde sevgi varsa, emek vermek zorunlu bir hal. Birbirini anlama, kişisel algılama ve biz olma duygusuna erişildiğinde ilişki çok daha kalıcı ve sağlam oluyor bence.

'BİR İLİŞKİDE KULLANILABİLECEK EN KÖTÜ CÜMLE'

'BİR İLİŞKİDE KULLANILABİLECEK EN KÖTÜ CÜMLE'

  • Aşkla birlikte tabii ki kendimde değişiklik hissediyorum ama karakterimin temel taşlarından ödün vermiyorum. “Ben böyleyim” bir ilişkide kurulabilecek en kötü cümle olabilir. Her an her saniye değişiyorsun, neden sevdiğin insanla ortak bir yerde buluşmayasın?

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: İkizler, Akrep, Yay ve diğer burç yorumları