Pınar Dilşeker'i tanımak artık çok zor

Son dönemde geçirdiği estetik operasyonlarla çok farklı bir görünüme kavuşan Pınar Dilşeker, sosyal medya paylaşımları ile hayranlarını şoke etti.

08 Kasım 2021, Pazartesi 11:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Takvimler 1995 yılını gösteriyordu. İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı'ndan mezun olan 23 yaşındaki gencecik bir şarkıcı Sana Sahibim adlı şarkıyla bir anda müzik piyasasında yıldız gibi parladı.

Sonra şarkılar şarkıları, albümler albümleri kovaladı. Özellikle Şinanari adlı şarkısıyla 90'lı yıllara damgasını vurdu. O genç kız Türkiye'nin en ünlü şarkıcılarından biri haline geldi.

O ünlü şarkıcı sesi ve şarkılarıyla 1990'lara damga vuran Pınar Dilşeker'den başkası değil.

Sonra bir süre kameralardan uzak kaldı. Şimdi ise 48 yaşında ve eskisinden çok daha etkileyici bambaşka bir görüntüyle yeniden sevenlerinin karşısında. Hatırladınız mı bu ünlü şarkıcının kim olduğunu?

Bir dönemin genç kuşak şarkıcılarından olan Dilşeker bugün 49 yaşında bir anne. Dilşeker aşkları ile de uzun süre gündemde kaldı.


İlk evliliğini iş adamı Çetin Yılmaz ile yapan Dilşeker, bu evlilikten Mert Ali adında bir erkek çocuk sahibi oldu. Ancak evlilik olaylı bir şekilde sona erdi.


Pınar Dilşeker uzun süren yalnızlığın ardında iş insanı Ahmet Hamoğlu ile nişanlandı. Çiftin arasındaki yaş farkı günlerce konuşuldu. Kısa bir süre sora ise Dilşeker 'ayrıldık' açıklaması yaptı.

Ünlü şarkıcı imajında büyük bir değişikliğe gitti. Estetik operasyonlarla çok farklı bir görünüme kavuştu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İyi ki doğdun Kazım Koyuncu! Niyazi Koyuncu'dan duygulandıran paylaşım