Pitbull, elektrik sayacı okuyan görevlinin kolunu parçaladı

Erzurum'da bir evde sayacı okuyup, faturayı çıkaran elektrik dağıtım şirketinde çalışan İdris Can, bahçedeki pitbull cinsi köpeğin saldırısına uğradı. Elindeki endeks okuma cihazıyla vurup, yumruklayarak köpekten kurtulan İdris Can’ın parçalanan kolu için yapılan ameliyat 3 saat sürdü

05 Nisan 2018, Perşembe 10:20
A A
Pitbull, elektrik sayacı okuyan görevlinin kolunu parçaladı
Olay, 4 Nisan günü merkez Yakutiye ilçesi Muratpaşa Mahallesi’nde meydana geldi. Aras Elektrik Dağıtım şirketinde çalışan evli 3 çocuk babası İdris Can (37), faturaları çıkarmak için 4 katlı bir binanın bulunduğu bahçeye girdi.

Üçü boş olan binadaki tek sayacı okuyup, faturayı çıkardıktan sonra bahçeye çıkan Can, pitbulla karşılaştı. Zincirle bağlı olduğu ağaçtan kurtulan pitbull, Can’ın yüzüne doğru hamle yaptı.


KOLUNU PARÇALADI


Sol eli ile yüzünü koruyan Can, sağ elindeki endeks okuma makinesi ile köpeğe vurmaya başladı. Bu kez sağ elini yakalayan pitbull, Can’ın kolunu parçaladı. Yerdeki çamur nedeniyle ayağı kayıp düşen Can, soğukkanlılığını koruyup, köpeği yumrukladı. Zor da olsa köpekten kurtulup, bahçeden çıkan İdris Can, haber verdiği arkadaşlarıyla birlikte Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gitti.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...