PlayStation 4 ne zaman çıkacak?

PlayStation 4 ne zaman çıkacak?

Sony'nin PlayStation bölümünün başındaki adam Kazuo Hirai, merakla beklenen PlayStation 4 hakkında çıkan söylentilere cevap verdi

14 Ocak 2012, Cumartesi 12:49 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

PlayStation 3'ün çıkışının üzerinden 7 sene geçmesi sebebiyle ve Battlefield 3 gibi oyunların artık PC'lerde daha iyi grafik vermesi sebebiyle PlayStation 4'ün bu sene ortaya çıkacağı haberleri yayılmaya başlamıştı.

Nintendo'nun geçtiğimiz sene yeni konsolu Wii U'yu tanıtmasından sonra bu sene yapılacak E3 fuarında yeni Xbox ve PlayStation'ın çıkması bekleniyordu.Sony'nin başkanı olması beklenen, şuan için Sony Entertainment'ın başında bulunan Kazuo Hirai, bu konuda çok önemli açıklamalar yaptı.

PlayStation 3'ün 10 senelik ömrü olduğu açıklamasını hatırlatan Hirazi, bu açıklamanın halen arkasında bulunduklarını ve 10 seneyi tamamlamadan yeni bir konsolun zor olacağını belirtti. Bu yüzden E3 2012'de herhangi bir duyuru yapmayı planlamadıklarını söyleyen Hirai, PS4 için daha beklenmesi gerektiğini belirtti. Bize kalırsa önümüzdeki sene PlayStation 4'ün içeriği şekillenmeye başlayacak, belki 2014'de duyurusu yapılıp piyasaya çıkacaktır.

Daha fazlası için ShiftDelete.Net sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 2021'in en önemli gökyüzü olayı için geri sayım başladı! Etkisi ne kadar sürecek?