Polis her yerde onu arıyor! Genç kızdan 8 gündür haber alınamıyor...

Polis her yerde onu arıyor! Genç kızdan 8 gündür haber alınamıyor...

Aksaray'da babasıyla kavga ettikten sonra evden ayrılan ve kendisinden 8 gündür haber alınamayan 17 yaşındaki Edanur Günay'ı emniyet ve jandarma ekipleri her yerde aramayı sürdürüyor.

27 Kasım 2021, Cumartesi 14:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Aksaray'da bulunan Şifahane Mahallesi'nde geçtiğimiz hafta meydana gelen olayda 17 yaşındaki Edanur Günay'ı dışarıda erkek arkadaşı ile gören babaı, eve geldiğinde genç kız ile tartışmaya başladı.

Tartışmanın yaşandığı günün ardından sabah erken saatlerde evden çıkan Edanur Günay, 8 gündür evine dönmedi.Evden çıktığı günün akşamı kızının gelmemesi üzerine durumu polise bildiren baba Ramazan Günay (40), emniyet güçleri ile birlikte 8 gündür kayıp olan kızını arıyor. Hiçbir yerde kızının izine rastlayamayan Günay, yetkililerden yardım isteyerek kızının bir an önce bulunmasını istedi.

"TEK İSTEĞİM ÇOCUĞUMA KAVUŞMAK"

Olayı anlatan baba Günay, “Cuma günü kızımı görmek istemediğim bir yerde gördüm. Aramızda bir tartışma geçti. Cumartesi sabahı kızım evden çıktı ve o gün bugündür haber yok. Her yere gittim, baktım ama hiçbir şekilde ulaşamadım. Kızımın bir an önce sağ salim bulunmasını istiyorum. Çarşıda görmek istemediğim bir arkadaşı ile gördüm. Onun tartışmasını yaşadık aramızda. Sabahleyin kayboldu gitti. 8 gündür çocuğum yok, 8 gündür çocuğum ne halde? Aç mı, susuz mu, içeride mi, dışarıda mı? Yetkililerden çocuğumun bulunmasını istiyorum. Bir an önce çocuğuma kavuşmak istiyorum. Başka hiçbir isteğim yok. En son Kurşunlu Camii civarında görülmüş. Bir arkadaşına ‘Sizde kalabilir miyim?’ demiş. Başka da hiçbir haber, iz yok. 8 gün oldu” dedi.

Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı ekipleri kent genelinde arama çalışmalarına devam ediyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Eskişehir'de kamyonet dehşet saçtı!