Polis, Onur Özbiderdik'i her yerde arıyor

Polis, Onur Özbiderdik'i her yerde arıyor

Bir zamanların ünlü kabadayısı Dündar Kılıç'ın torunu Onur Özbizerdik'in pazar gecesi Tarabya'da bulunan bir otelin lobisinde 17 yaşındaki Ahmet Ozan Özalp'i ayağından vurduğu anların güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı

23 Mart 2015, Pazartesi 19:44 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Görüntülerde, Onur Özbizerdik’in bir kişi ile tartıştığı, bu sırada otel personelinin olayı yatıştırmaya çalıştığı görülüyor. Karşılıklı ağız kavgasının ardından bir anda silahını çeken Onur Özbizerdik’in 2 el ateş ettiği, daha sonra da silahını beline koyarak ayrıldığı görülüyor.

Öte yandan, hastanede tedavi gören Ahmet Ozan Özalp’in, polise verdiği ifadede, daha önce hiç görmediği ve tanımadığı bir kişiyle önce "Yan baktın" tartışması yaşadıklarını, ardından bu kişinin kendisini tehdit ederek elinde salladığı tespihi cebine koymasını istediğini söylediği öğrenildi.

Vurulan genç, otel görevlilerinin kendisini uzaklaştırmaya çalıştığı sırada bu kişinin silahını çekerek kendisine ateş ettiğini söylediği belirtildi.

startFlvPlayer_PostaV2("divFlvPlayer28757","28757","201503","28757-278169.jpg","1", "0","Dündar Kılıç'ın torunu Onur Özbizerdik'in adam vurma anı!");

ÜÇÜNCÜ VUKUATI

Şişli’de Fatih Edremit’in bir rezidansta öldürülmesiyle ilgili olarak tutuklanan ve cezaevinden geçen yıl çıkan Onur Özbizerdik, aynı akşam Emirgan’daki bir barda kapıda duran güvenlik görevlisini bacağından vurmuştu.

Polis ise Onur Özbizerdik’in izini her yerde arıyor. Gidebileceği yerlere yapılan baskınlarda şu ana kadar bir sonuç alınamazken, soruşturmanın çok yönlü sürdüğü öğrenildi.

Ali AKSOYER / İstanbul, (DHA)

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Son dakika...Bakan Soylu'dan şampiyonluk kutlamaları açıklaması