Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (11 Nisan 2018)

Haydar Dümen 11 Nisan 2018 tarihli Posta gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç sorulara bakın Haydar Dümen nasıl bir cevap verdi! İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği cevaplar...  

11 Nisan 2018, Çarşamba 13:04 Son Güncelleme:
A A
Ellerim titriyor, neden?

Ellerim titriyor, neden?

Ellerim titriyor, mastürbasyon yaptığım için mi titriyor? Elimin titremesini nasıl geçirebilirim? CEVAP Değerli okurum, el titremesinin mastürbasyonla ilgisi yoktur. Böyledir diye “Yaşasın, aman ne iyi diye şımarıp heveslenme, aklına estikçe de mastürbasyona yeltenme. Şimdiden kur dengeni, evlendiğinde ağlatma yengemi!!! İnsanlar şartlanır, akıl ve iradeyle doğru yolu bulurlar. Yaşının 18 dolaylarında olduğunu sanıyorum. Bu konuda gençliğin rolü olduğu gibi heyecanla da artar. Düzeleceğini sanıyorum. Bir de nöroloji uzmanına gidersen rahat edersin diye düşünüyorum. 

Sertliğini kaybetmiyor

Sertliğini kaybetmiyor

19 yaşındayım, daha önce ilişkiye girdim. 4 kere boşalsam bile sertliğini kaybetmiyor. Benimki 20 santim. Ne yapmam gerekiyor? CEVAP Maşallah okurum, bu yaşta bu enerji. Bir de buna kendince öteki maşallahlarla çıkmışsın yola. Peki ne yapalım, ne istiyorsun? Alkışlayalım mı yoksa yılın favorisi diye adresine madalya mı yollayalım? Ben başka mutluluk megalomanisi görüyorum. İstersen şu gereksiz yani büyüklük sevdasını tedavi edelim. Ya da nasıl kullanacağını öğretelim. Yoksa bu halinle ortalıkta çok can yakacaksın. Ufak not: Erkekler, sakın komplekse kapılmayın, kendinizinkinin kıymetini bilin, büyük diye böbürlenenlere de gülüp geçin. 

Erken boşalıyorum

Erken boşalıyorum

 23 yaşındayım, evliyim. Eşimle güzel ilişkimiz var, erken boşalıyorum. Geciktirici sprey ve mendil kullanıyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim? RUMUZ: SPREYÇOCUK CEVAP Değerli okurum, cinsellikte ilişkinin kalitesinde bazen böyle sorunlar yaşanıyor. Erkeklerdeki mastürbasyon alışkanlığı bu tabloda rol oynuyor. Üstelik evliliğin kurdu gibi uzun yıllar sürünce cinsel mutluluğu eritiyor. Uyumda kadınlar daha çok süreye ihtiyaç duyuyor. Tedavisi var, sprey, mendil sıradan bir uygulama. Bu kadar da kolay değil, hekim bile bazen zorlanıyor. Çünkü tedavinin takibi gerekiyor. Zaman kaybetmeyin, o parazitin sizleri kemirmesine daha fazla fırsat vermeyin. 

Gebelik ihtimali var mı?

Gebelik ihtimali var mı?

 Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla birlikte olduk. Üzerimizde pantolonlarımız vardı. Sevgilimin üzerine boşaldım, gebe kalmaktan korkuyor. İhtimal var mı? CEVAP Değerli okurum, hiç yok, hiç yok. 

Kızlara çok düşkünüm

Kızlara çok düşkünüm

24 yaşındayım. Kızlara aşırı düşkünüm. Onlarla sürtünme yoluyla birlikte olmak çok hoşuma gidiyor. Sizce normal miyim? CEVAP Değerli okurum, normalin sınırı aşmışsın ama ne diyeyim? Gençlik, delikanlılık bu. Canınız nasıl istiyorsa öyle yapıyorsunuz. Beni neden bu ortamın içine katıyorsunuz? 

Prezervatif kullanmadım

Prezervatif kullanmadım

Sevgilimle ilişkiye girdim ve prezervatif kullanmadım. Dışarı boşaldım ama korkuyorum. Sevgilim hamile kalır mı? CEVAP Değerli okurum, hiç olmaz demeyeceğim ama çok zayıf bir ihtimal. Ayrıca gebelik olmaması için başka nedenler var. Sen şimdilik keyfine bak ve rahatını kaçırma.  

Kız çok şikayetçi

Kız çok şikayetçi

22 yaşındayım. Çok geç boşalıyorum. Kız arkadaşım bu durumdan şikayetçi. Bu konuda ne yapmam gerekiyor? Yoksa kız arkadaşım benden ayrılacak. CEVAP Değerli okurum, çok gençsin. Sekste ustalık zaman ister. Geç boşalma birçok erkek için aranan bir durum ama tabii ki partnere ya da eşe işkence edecek kadar uzamışsa iş sadece iş fantezilere kalıyor. 

Neden boşalamıyorum?

Neden boşalamıyorum?

16 yaşındayım. Penisim 10 santim. Ama ben boşalamıyorum. Acaba normal mi yoksa kişiye göre değişir mi? CEVAP Değerli okurum, sabret. Zamanı gelince boşalacaksın. Şu anda onu kendi gelişimine bırakalım. Sorun çıkacağını düşünmüyorum. 

Gebe kalır mı?

Gebe kalır mı?

Kız arkadaşımla ilişkiye girdik, sanırım vajinasına boşaldım. Şimdi doğum kontrol hapı kullanmayı düşünüyor. Gebe mi? CEVAP Değerli okurum, bugünkü olayı unutun. Olan olmuştur. Ama ilişkiye girmeden önce birlikte bir kadın doğum uzmanına gidin. Bu soruları ona sorun. Onun vereceği önerilere uyun. Ya da ilişkiye girmeyin. Çünkü ben uzaktan kontrol yetkisine sahip değilim. Sonunda sorumlu olurum. 

1 saat bekliyorum

1 saat bekliyorum

20 yaşındayım. Penisim ufak ve ince. Kızlar alay ediyorlar. Bir kez boşaldıktan sonra ikinci kez ilişkiye girmek için 1 saat beklemem gerekiyor. Ne olur çare bulun. CEVAP Değerli okurum, artık bu konunun doktorları kızlar ise bizler elimizi ve ayağımızı çekelim. Emeklilik köşemize çekilelim. Bu bilir kişilere nerede, nasıl gösterdin? Ortaklaşa mı rapor verdiler, yoksa bireysel kanıları mı? Bunları yazıver bana çocuğum. 

Nasıl büyütürüm?

Nasıl büyütürüm?

25 yaşındayım. Penisimin boyu 13 santim. Yaşıma göre ufak mı? Büyütmek için ne yapmamı tavsiye edersiniz? CEVAP Değerli okurum, penisin normal. Zaten büyümez. Büyümeyecek bir şey de tavsiye edemem. Normal bir penis için de hem kendini hem organını zorlamanı istemem. 

Kadın çok istekli

Kadın çok istekli

24 yaşındayım, kendimden 25 yaş büyük bir kadınla beraber yaşıyorum. Cinsel açıdan çok istekli. Ben yaşıtım kızlarla birlikte olmak istiyorum. Acaba bu ilişkiyi bitirsem mi yoksa devam etsem mi? CEVAP Değerli okurum, bilemem. Koca kadın, bulmuş genç ve diriyi tabii senden memnun olacak. Ten ve ruh senin, beyin senin. Ben sadece akla, mantığa, vicdana selam derim. 

Neden ilişkiden korkuyor?

Neden ilişkiden korkuyor?

18 yaşındayım. Kız arkadaşım cinsel ilişkiye girmekten korkuyor, neden olabilir? CEVAP Değerli okurum, neden girsin ki? Dibini görmediğin denize kızımız niye atlasın ki? Doğru yapıyor. Ama senin niyetin ne işte onu ben anlayamadım. 

Kız arkadaşım kaçtı

Kız arkadaşım kaçtı

28 yaşındayım. 1 yıldır kız arkadaşım var. Onunla birlikte olmak istiyorum. Beni sevdiğini söylüyor ama birliktelik istemiyor. Bir hafta önce bir şeyler yaşamaya karar verdik ama 5 dakika sonra benden kaçtı. Ne yapmalıyım? CEVAP Değerli okurum, ne diyelim, istemiyorsa istemiyor. Sen istemediğin bir şeyi yapar mısın? Yani bu kız arkadaşın, senin hayatını alt üst edecek bir istekte bulunsaydı “Evet mi derdin? İşte seni aydınlattım. Dokunma kıza. 

Cinsel organım çok mu kısa?

Cinsel organım çok mu kısa?

17 yaşındayım. Yaşıtlarıma göre penisimin kısa olduğunu düşünüyorum. Sadece 9 santim. Sizce düzelir mi? CEVAP Değerli okurum, neden net ölçüyü bana yazmadın? Ereksiyon hali mi 9 santim onu anlayamadım. Onu bana yeniden bildirmeni rica ediyorum. 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Hayatını mahvedecek 10 erkek tipi