Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (25 Nisan 2018)

Haydar Dümen 25 Nisan 2018 tarihli Posta gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç sorulara bakın Haydar Dümen nasıl bir cevap verdi! İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği cevaplar...  

25 Nisan 2018, Çarşamba 14:10
A A
Kulaklarım çınlıyor, neden?

Kulaklarım çınlıyor, neden?

18 yaşında kızım. Mastürbasyon yapıp orgazm olunca kulaklarım çınlıyor ve yüksek bir basınç hissediyorum. 7-8 dakika sonra çınlama geçiyor. Bu normal mi? CEVAP Sevgili okurum, sanırım tansiyonun yükseliyor, kulaklarında basınç artıyor. Çünkü zar geriliyor, gergin zara sinek bile konsa ses verir. Yani davulun zarı ne kadar gerginse o kadar tiz ses çıkar. Senin kulaklar “Yaşa patron, alkış bizden ama akıl yüksekten diye haber veriyor. Sen en iyisi bir Kulak Burun Boğaz uzmanına uğrayıver. Kulaklarının durumunu da öğreniver. Mastürbasyondan sonra da yatağa uzanıver, sonucu da bize bildiriver.  

Erken boşalıyorum

Erken boşalıyorum

 Penisim 9 santim, normal mi? Mastürbasyon yaparken çabuk boşalıyorum. Evlenince de böyle olur mu? CEVAP Değerli okurum, yaşını ve de aklının durumunu yazmamışsın. Şimdi ben sana test yapacağım. Ne kadar çabuk cevap verirsen akıllısın yoksa sınıfta kaldın. Soru: Bir elde kaç parmak var, iki elde kaç parmak var, 10 elde kaç parmak var? Çabuk hemen söyle. 100 dediysen yandı gülüm keten helva! Gerisini helvayı yerken hesap et. Kendi notunu kendin ver. 9 santimi 100 kere yazdık ve idare eder dedik. Erken boşalmayı da evlilik koşullarında tedavi edeceğiz. Ya şu aklın, onu hangi kefeye koyacağız? 

Acaba büyütür mü?

Acaba büyütür mü?

Balkondaki aloe vera bitkisinden 2 yaprak kesip içindeki jeli penisime sürdüm. Acaba büyütür mü? CEVAP Değerli araştırmacı, geleceğin mucidi olmaya aday okurum. Senin namerdi ne kadar büyüteceğine ben karar vereceğim. Ama boyunu bile yazmayacak kadar ona küsmüşsün. Ölçüyü alalım, huyuna bakalım. Ondan yana sorun yok mu? Öyleyse kıymetini bil. Şu ot 70 derde deva gibi. Nereye el atsak orada karşımızda. Seninkini kapana yakalanmış tavşan olmaktan çıkarıp kaplana dönüştürelim. Ama denemesi sabır istiyor. Her hafta 2 defa sür, 15 günde bir de ölç. Çünkü patentini alıp seni zengin yapacağız. 6 ay sonra 1 santim bile büyümüşse ver elini dünya, sen de milyonlarla oyna!!!  

Bir daha düzelmez mi?

Bir daha düzelmez mi?

11 aylık evliyim. Eşimle çocuk istiyoruz ama doğumda vajina genişliyormuş. Ne kadar genişliyor? Bir daha düzelmez mi? CEVAP Değerli okurum, genişlerse ameliyatla düzeltirsin. Ama vajinayı da çok dar bir organ olarak düşünmeyin. O doğuma programlanmış. Her şey ona göre hesaplanmış ve yorumlanmış. Vajina kendi esnekliğini korur, kazanır. 

Benden kaçıyor

Benden kaçıyor

22 yaşındayım. Penisim 22 santim. Kızlar ilişkiye girmekten kaçıyor. Ameliyatla veya başka yolla penisimi kısalttırabilir miyim? CEVAP Değerli okurum, haklısın ama penisin boyu kısaltılamıyor. Buna ameliyat dahil. Evlendiğinde idareli kullanırsın olur biter. 

İkinciyi istemiyorum

İkinciyi istemiyorum

Mastürbasyon yaptıktan sonra tekrar canım istemiyor. Arkadaşlarım 4-5 kereden bahsediyorlar. Acaba sorunum nedir? CEVAP Değerli okurum, sendeki sorun normallik, insanlık, kalite, beyin ve efendilik. Bir tek sorun, her duyduğuna inanman. Onu da yenersen şahane bir evlat olursun. 

Çok erken boşalıyorum

Çok erken boşalıyorum

27 yaşında, 9 yıllık evliyim. Cinsel hayatımız kötü çünkü erken boşalıyorum. Bir de sertleşmede zorlanıyorum. Yol gösterin. CEVAP Değerli okurum, ciddi biçimde profesyonel bir yardım almalısın. Bu konuyla ilgili uzmanı bul, evliliğini kurtar. 

Eşim acı çekiyor

Eşim acı çekiyor

29 yaşındayım. Penisim büyük olduğu için eşimin canı yanıyor. İkimiz de çok acı çekiyoruz. Bu durum evliliğimi tehlikeye sokuyor. Ne yapmam lazım? CEVAP Değerli okurum, teknik öğreneceksin. Yarısını kullanacaksın. Eşinin acısını giderecek yöntemler var, yardım alın. 

Esnek olabilir mi?

Esnek olabilir mi?

22 yaşında kızım. Erkek arkadaşımla ilişkiye girdik. Acı ve kan yoktu. Kızlığım bozuldu mu? Acaba zarım esnek mi? CEVAP Sevgili kızım, esnek yavrum, esnek. Üzülmeye ve sıkılmaya gerek yok.  

Hamile kalır mı?

Hamile kalır mı?

23 yaşındayım. Kız arkadaşımla birlikte olmaya çalıştık. Acaba hamile olabilir mi? Gebeliği önleyici bir hap var mı? CEVAP Değerli okurum, nadir de olsa o ihtimal var. Kızlık zarı esnektir, kanamamış. Doğayla kumar oynamak gibi. Bence gebe kalmadı. 

Milli olmak istiyorum

Milli olmak istiyorum

16 yaşındayım. Nerede kız görürsem göreyim penisim sertleşiyor, seks yapmak istiyorum. Rüyalarımda sürekli cinsel ilişkiye giriyorum. Milli olmak istiyorum. Ne yapmalıyım? CEVAP Değerli yavrum, nerede milli olacaksın? Millilikte 18’den öncesi çürük muamelesi görür. Oğlum, 2 yıl daha bekle. O zaman bile düşün. Beynini başka şeylerle oyala. 

2 yıl sonra kanar mı?

2 yıl sonra kanar mı?

24 yaşında kızım, 4 ay önce erkek arkadaşımla beraber oldum ve kızlığım bozuldu. Kızlık zarımı diktirmek istiyorum ama evleneceğim tarih belli değil. 2 yıl sonra olabilir. Şimdi diktirsem 2-3 yıl sonra kanama olasılığı var mıdır? CEVAP Sevgili okurum, ilk geceden ancak 1-2 gün sonra diktirirsen, o da iyi bir operasyon olmuşsa kanama olasılığı var. Onun dışında 1 hafta bile öncesinden dikilmelerin yararı yok. Hayale kapılmayın. Gerçeklerle yüzleşin. Kimliğinize sahip çıkın.  

Mastürbasyon zararlı mı?

Mastürbasyon zararlı mı?

17 yaşındayım, çok mastürbasyon yapıyorum. Acaba çok yapmak zararlı mı? CEVAP Değerli okurum, azalt. Çünkü ruhunla oynuyor, erken boşalmaya zemin hazırlıyorsun. 

Spermleri bitirir mi?

Spermleri bitirir mi?

18 yaşındayım. Penisim 10 santim. Bir de fazla mastürbasyon yapmak spermleri bitirir mi? Yoksa sürekli sperm üretilir mi? CEVAP Değerli okurum, sperm sürekli üretilir. Ama günde 5 kere ağlanmaz. 25 kere de yemek yenmez. Onun gibi düşün. 

İlişkiye giremedik

İlişkiye giremedik

 Sertleşme sorunum var. 5 aylık evliyim. Üroloğa gittim ve tahlilleri yaptırdım. Evlenmeden önce böyle sorunum yoktu. CEVAP Değerli okurum, karı koca olamadınız mı? O zaman olayın içinde başka sorunlar da olabilir. Derdiniz çözülecektir. Hiç endişe etmeyin. Birbirinizi kırmayın, profesyonel bir yardım alırsanız hiçbir sorununuz kalmayacaktır. 

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.