Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (14 Haziran 2019)

Haydar Dümen 14 Haziran tarihli Posta gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç soruları bakın Haydar Dümen nasıl yanıtladı! İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği yanıtlar...

A A
BÖYLE SORU YOK!

BÖYLE SORU YOK!

Kız küçük buldu

Kız arkadaşım penisimi küçük buluyor. Penis büyütücü hap ya da pompa kullansam mı? İşe yarıyor mu?

CEVAP

Değerli okurum, büyümüyor. Büyü işlemiyor, ilaç etkilemiyor. Meret bir inat bir inat. Ama bazıları vatandaşın cebinden para çekmeyi iyi biliyor. Arayan yok, soran yok. Ama ülkede bu konuda akılsız çok. Aç internetteki sayfayı, öde parayı, ye ayvayı. Pazarlamada örnekler sıralanır. 3 kutusu 1 santim, 13 kutusu 5 santim büyütür. Sonunda ‘Ya çıkarsa?’ gibi bir beklentiden genellikle eli boş dönülür. Her neyse bize ne canım. Alan alsın, satan satsın. Kız arkadaşın da keyfine baksın, bu konuyu uzatmasın. Sen de ona tersini söyle. Bana bir mail de o atsın, yanıtını alsın.

GÜNÜN SORULARI

GÜNÜN SORULARI

Nasıl uzar?

26 yaşındayım, her kadınla birlikte olmak istiyorum. Sevgilim beni tatmin edemiyor. Diğer kadınlar beni istemiyor. Penisimin 9 santim olmasından mı? Nasıl uzatırım?

Değerli okurum, kanın kaynıyor, yüreğin oynuyor, tamam. Yakışıklılığından da eminim. Bütün kadınlarla beraber olmak isteğine gereken cevabı almışsın. Adalet kendini göstermiş, fazladan verdiği zenginliğe karşın penis için “Bu da sana yeter” demiş. Gelelim isteğine; uzatalım onu. Çeke çeke uzamaz. Beslenmekle uzayıp şişmez. Geriye operasyon kalıyor. Ona da paran yetmez. Ayrıca 2 santim uzaması için de buna değmez.

Mastürbasyon zevkli

Mastürbasyon zevkli

35 yaşında, evli, 1 çocuk babasıyım. Mastürbasyon yapıyorum. Seks bana zevk vermiyor. Keşke evlenmeseydim. Ne yapayım?

Değerli okurum, senin gibi çok var. Birçok evli adam güzel, alımlı karısı varken gizlice mastürbasyon yapıyor. Profesyonel yardım al. İradeni kullanarak fantezilerini doğru kanala aktarmalısın. Karına, çocuğunun annesine yaptığın reva mı oğlum? Kaç yaşındasın, artık bu durumu çözmek zorundasın. Yoksa yalnız kalır, mutsuzluk içinde hayatının sonuna kadar yaşarsın, bir tas çorba verenin bile olmaz.

Aklımdan çıkmıyor

Aklımdan çıkmıyor

Aklıma her saat başı erotik görüntüler geliyor. Kadınlara sadece cinsel açıdan bakıyorum. Sizce hasta mıyım? 2 saatte bir mastürbasyon yapıyorum. Yardım edin.

CEVAP

Değerli okurum, hasta değil, hastaneliksin. Dağıtmışsın kendini yavrum. Her 2 saatte bir mastürbasyon günde 12 eder. 8 saati uyku için çıkarırsak yani bunun 4’ünü düşersek günde 8’e iner. 8 mastürbasyon dışında 18 saat kafada seks saplantısı. Buna can mı dayanır? Bu yaşta, bu düşünce biraz daha ileri yaşlarda seni gece sayıklatır. Hadi saçmalama. Ülkemizin sizlere ihtiyacı var. Okuyun, çalışın. El ele şu ülkeyi kalkındıralım.

Penisim kırılmış olabilir

Penisim kırılmış olabilir

26 yaşındayım. Penisim galiba kırıldı. Ereksiyon halindeyken aşağı doğru bakıyor. Çok utanıyorum. Ne yapmam gerekiyor?

CEVAP

Değerli okurum, kesinlikle bu işi iyi bilen bir üroloji uzmanına başvuracaksın. Ameliyatla düzeltilecek ve hayat normal devam edecek.

Kızlık zarı bozuldu mu?

Kızlık zarı bozuldu mu?

23 yaşında kızım. Bir gece 5-6 kez mastürbasyon yaptım. Acaba kızlığım bozulmuş mudur? Kan gelmedi ama korkuyorum. Bunu nişanlıma nasıl anlatırım?

CEVAP

Sevgili okurum, zarın bozulmadı. Yüzeysel mastürbasyonlarla kızlık zarı bozulmaz. Sen kendini kurban gibi hazırlıyorsun. Masumsun, hoşsun ama aynı frekansları nişanlın da senin gibi hissediyor mu? Peki ya zar esnekse, o zaman ne olacak?

Demir alsam işe yarar mı?

Demir alsam işe yarar mı?

21 yaşındayım. Her gün ıspanak yesem, demir alsam sertleşme sorunum düzelir mi?

CEVAP

Değerli okurum, sertleşme sorununu bilemem ama her şey düzelir. Kan düzelir. Kan düzelince can gelir. Can gelince iştah artar. İşte o zaman bu terazi bütün sikletleri tartar. Sen de rahatına bakarsın.

Zevk suyu geliyor

Zevk suyu geliyor

21 yaşındayım. Penisim sertleştiğinde hemen zevk suyu geliyor, bir şeyler izlerken de sertleşiyor. Hiç ilişkiye girmedim, bu yüzden olabilir mi? Mastürbasyon yaptığımda ise 2 saat zevk suyu geliyor. Ne olur bana yardımcı olun.

CEVAP

Değerli okurum, aslan gibi delikanlısın. İştahı olan insanın yemeğe ağzının sulanması gibi kayganlaştırmayı sağlayan bir maddedir o. Yani ağzımızda tükürük olmasaydı lokmaları yutamazdık, tıpkı buna benzer. Doğa neylerse iyi eyler. Yeter ki biz onun düzenini bozmayalım. Birazcık irade o kadar.

Rüyalarım bitmiyor

Rüyalarım bitmiyor

20 yaşındayım, yakışıklı sayılmam. Kız arkadaşım var ve istekli. Rüyalarım bitmek bilmiyor. Ne yapacağım, çok utanıyorum.

CEVAP

Değerli okurum, ‘aç tavuk kendini arpa ambarında sanır’ diye düşünelim. Doyumsuzluklarını rüyaların tamamlıyor. Bu genellikle çok rastlanan bir durum. Heyecan potansiyeli, yüksek güvensizlik de söz konusu olabilir. Ama bunlara alışmanın zamanı. Şu kız arkadaşını kaçırma. Duygusal ağırlıklı bir dostluk kur. Arkadaşlığın şöyle 6 ay sürsün.

Risk var mı?

Risk var mı?

24 yaşında kızım. Sevgimle ilişkiye girdik ama tam değildi. Bir de dışarı boşaldı. 2 kez adet gördüm. Acaba hamile kalma riskim var mı? Kızlığım bozulmuş olabilir mi? Cinsel organımdaki deriler soyuluyor. Ondan hastalık mı kaptım?

CEVAP

Sevgili okurum, saydıklarının hiçbiri olmadı, olmayacak. Yani doğru değil. Sen ne hamilesin, ne de zarın bozuldu. Döküntülerin hastalık olduğunu sanmıyorum. Oluyor böyle şeyler. Ama suçluluk kompleksine girersen ruh hastası olursun.

Çok yoruluyorum

Çok yoruluyorum

19 yaşındayım. 2 yıldan beri haftada en az 3 defa mastürbasyon yapıyorum. Sonra da korkunç yorgunluk hissediyorum. Bu yüzden mastürbasyon yapmak istemiyorum. Zaman geçince dayanamıyorum. Ne yapayım?

CEVAP

Okurum, haftada 3 kez mastürbasyon yapabilirsin. Birkaç kez de yapmamayı denersin, olur biter. Yorgunluğa alış ya da hamlığını beden hareketleriyle ve antrenmanla gidermeye çalış.

Faydası olmuyor

Faydası olmuyor

20 yaşındayım. Çevremdeki kızlar benimle ilişkiye girmek istiyorlar ama olmuyor. Çünkü penisim yaşıma göre çok kısa, 10 santim. Her gün 2-3 kez mastürbasyon yapmama rağmen uzamıyor, faydasını görmüyorum. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Değerli okurum, bakalım daha neler duyacağım? Tüm kızlar çıldırdı mı? Penisin sana yeter. Kilo alma ki kasığın yağlanmasın. Çünkü 1-2 santim penisi yutar. Penis sadece ameliyatla büyür. O da öyle kolay ve yapılası bir şey değildir. Başka uygulamalar yapma. Mastürbasyonla penis büyümez.

İlk gecem kötü geçti

İlk gecem kötü geçti

23 yaşında, 6 aydır evli kadınım. İlk gece çok zor geçti. Şimdi muhtemelen korkudan bir daha ilişkiye giremiyorum. Tam ilişkiye gireceğimiz sırada ürküyorum. Eşimle ayrılmanın eşiğine geldik. Çok zor durumdayım. Birkaç doktora gittik, sonuç alamadık. Lütfen yardımcı olun.

CEVAP

Sevgili okurum, yaptığın değerlendirmeye katılıyorum. Olayın tetiklenmiş bir vajinismus. Bu çözülür hem de kesin. Ayrılmayacaksınız. Ve umarım 1-2 yıla varmadan da bebeğiniz olur.

Tatmin edebilir miyim?

Tatmin edebilir miyim?

22 yaşındayım. Penisim 15 santim ve orta kalınlıkta. İlişki sırasında sorun olur mu? Kız arkadaşımı tatmin edebilir miyim?

CEVAP

Değerli okurum, anatomik olarak tamamen normal. Kitaplara geçecek ve kitapların dediğin kadar normal.

GÜNÜN SÖZÜ

GÜNÜN SÖZÜ

Güzel çiçekleri eller koparır, ruh güzelliğini de eller yıpratır. H.D.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Bayram kilolarınızdan kurtulmaya yardım edecek 10 öneri