Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (17 Temmuz 2019)

Haydar Dümen 17 Temmuz tarihli Posta gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç soruları bakın Haydar Dümen nasıl yanıtladı! İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği yanıtlar...

17 Temmuz 2019, Çarşamba 08:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
BÖYLE SORU YOK!

BÖYLE SORU YOK!

Canım istemiyor

29 yaşındayım. 15 gün öncesine kadar ilişkim yoktu. Haftada 1-2 kere mastürbasyon yapıyordum. 15 günde 4 kere ilişkiye girdim. Her şey iyiydi ama şimdi ilişkiye girmeyi canım istemiyor. Bu bir sorun mu?

CEVAP

Değerli okurum, uzun yıllar mastürbasyon yapmanın ve karşı cinse yakınlaşmamamın bedeli. Bu yaşadıklarını kafaya takacak bir durumun yok. Ama cinsel ilişkinizi biraz süslerseniz daha cezbedici olabilir. Tabii kız arkadaşının ruhunu fethetmeyi de unutma. O zaman bu durumdan daha kolay kurtulabilirsin. Hayatınızı renklendirin, diyeceklerim şimdilik bu kadar. Sorun olursa yine yaz, çözeriz be yavrum.

GÜNÜN SORULARI

GÜNÜN SORULARI

Kızlar korkuyor

18 yaşındayım. Ailemin genetik yapısı nedeniyle kalıplı insanlarız, bu nedenle penisim epey büyük. Bu nedenle kız arkadaşlarım benimle birlikte olmak istemiyor, korkuyorlar. Ne yapmam lazım?

Değerli okurum, kim uyduruyor bu lafları? Ben iriyim o yüzden penisim de iri. Sen şimdi uzun penis isteyen kızlar iri adamları seçsin diye algı yaratmaya mı çalışıyorsun? Niyetini anlamış değilim. Bir söz vardır, bilir misin? ‘Ben ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok, ne elbiseler gördüm, içinde insan yok.’ Sanırım anladın mesajı. Tavsiye istersen de kızlara kibar yaklaş, incitme onları. Gerisi zaten gelir.

Her gün istiyorum

Her gün istiyorum

22 yaşındayım, bekarım. Her gün ilişkiye girmek istiyorum. Kız arkadaşım çok rahatsız. İstekli olmam normal mi yoksa anormal mi?

RUMUZ: UYUMAYAN KOBRA

Değerli okurum, anormal olan tek şey rumuzun. Kobra ne evladım? Nasıl da bayılıyorsunuz cinsel organınıza garip isimler, tuhaf sıfatlar takmaya. Sevgiline de penisinden kobra diye bahsediyorsan, kızcağız rahatsız olur. Kızlar narindir, daha güzel, yumuşak deyimlerle olayını cazip kılabilirsin. Unutma, tatlı dildir yılanı deliğinden çıkaran, sözlerimi yabana atma. Kobranı da kış uykusuna yatırmak zorunda kalma.

Yırtılmış olabilir mi?

Yırtılmış olabilir mi?

19 yaşında kızım. 1 yıllık bir ilişkim vardı. Benimle bir şeyler yaşamak istedi. Birkaç santim içeri girdi ve “Bir şey olmaz” dedi. Eve geldiğimde çamaşırımda kan vardı. Ona söyledim, bana inanmadı. Bir ay sonra tam anlamıyla beraber olduk. Hiç canım yanmadı. Bu ne demek oluyor?

CEVAP

Sevgili okurum, işte o birkaç santim olayı bitirdi, kızlık zarı gitti. Bu bu demek oluyor. İkincisine de zaten yol açılmış. Herkes hayatından memnun. Şimdi ben ne diyeyim?

Hastalık kaptım mı?

Hastalık kaptım mı?

Ben aynı gün 3 kadınla birlikte oldum. Acaba hastalık kapmış mıyımdır? 3 kadından 2’si yabancıydı. Ne yapayım?

CEVAP

Değerli okurum, gözün aydın kapmadın. 4 kere yatsaydın kapardın! Yavrum ya, sen mikrobu bilmiyorsun. Mikrop zaten seni bilmiyor. Kadında mikrop varsa bir kere de yapmış olsan, yarım kere de yapmış olsan hastalık kaparsın. Mikrop yoksa da ne hastalığı? Mikrop bu. Nasıl, nereden bulaşacağı belli olmaz. Şüpheli durumlarda korunursun. En sağlamı prezervatif denilen yardımcı malzemen var. Ona güven.

Bozulmuş olabilir mi?

Bozulmuş olabilir mi?

20 yaşında kızım. 5 ay önce sevgilimle ilişkiye girmiştim. Ama kanama olmadı. Sevgilim güvendiği için aklına başka bir şey gelmedi. Zaten ben de başka kimseyle ilişkiye girmemiştim. Daha önce sürtünme yoluyla birlikte oluyorduk, acaba kızlığım bozulmuş mudur? Düşünmekten psikolojim bozuldu. Ne olur bana yardım edin.

CEVAP

Sevgili okurum, kızsın, zarın esnek. Bu durum kimine göre şans, avantaj, kimine göre de dezavantaj. Kesin kurallara bağlı olmayan olaylarla hayatın yönü bulunmaya çalışılırsa, o maceranın sonu ne olur bilinmez. Beden sizin, ruh sizin, akıl sizin. Hayat geminizin dümeni sizin. Bizim dümenimiz sadece uzaydan rota vermek gibi bir şey. O rotaya uyarsanız doğru yola girerseniz. Uymazsanız da sonuçları göğüslerseniz. Sonuç iyi de olabilir, kötü de.

Hamile miyim?

Hamile miyim?

19 yaşında kızım. Bir sevgilim var ve 1.5 yıldır birlikteyiz. Son birkaç aydır ilişkiye giriyoruz. Son ilişkiye girdiğimde sevgilim içime boşaldı. Adet günümün üzerinde 20 gün geçti. Gebelik testi yaptım, negatif çıktı. Gebe olabilir miyim?

CEVAP

Sevgili okurum, teste göre hayır. Bana göre de hayır. Ama binde bir de olsa sürpriz olabilir.

Sertliğini kaybediyor

Sertliğini kaybediyor

23 yaşndayım, 3 ay önce yabancı bir kadınla birlikte oldum. Bu ilişkiden 1 ay sonra penisimde sorun oluştu. Şimdi ne zaman ilişkiye girmeye kalksam 1-2 dakika içinde sertliğini kaybediyor. Daha önce böyle şeyler olmuyordu. Yardım edin.

CEVAP

Değerli okurum, kafana taktığın için böyle. Kendi kendine sorun yaratıyorsun. Kuşkuların, korkuların ve stresin olduğu yerde penisin performans düşer. Bu da sorun değildir. Öyle olması gerekir. Üzerine gitme. Çok endişeliysen test yaptır.

Düzenli ilişkimiz var

Düzenli ilişkimiz var

21 yaşında kızım. 1 yıllık bir ilişkim var. Erkek arkadaşımla düzenli olarak ilişkiye giriyoruz. Erkek arkadaşım boşalmadan önce bir sıvı geliyor. Bu sıvıdan hamile kalabilir miyim?

CEVAP

Sevgili okurum, o sıvıdan hamile kalma ihtimalin yok. Amma bak burada bir amması var. O sıvının içine karışmış spermler de olabilir. Çok nadir ama ihtimaller içerisinde düşünürsek gebe kalabilirsiniz. Korunma yöntemlerine bakın ve dikkatli olun.

Zevk almıyorum

Zevk almıyorum

30 yaşındayım, bekarım. Bugüne kadar karşıma evlenebileceğim bir kız çıkmadı. Cinsel hayatım yok gibi. Çünkü hayat kadınlarıyla ilişkiye girmekten zevk almıyorum. Ne önerirsiniz?

CEVAP

Değerli okurum, kendine önerdiğin şeyleri öneririm. Hayat kadınlarıyla ilişkiye girme. Seni kim zorluyor? Uygun fırsatların olursa denemeler yapabilirsin. Ama artık evlen diyorum, zamanıdır. Önce alışırsın sonra mutlu olursun.

Çok soğuk davranıyor

Çok soğuk davranıyor

8 aydır evliyim. Eşim cinsellik konusunda çok soğuk davranıyor. En son 2 ay önce birlikte olduk. Penisi vajinamdayken birden söndü. Tekrar aynı şeyi yaşayacak diye ilişkiye girmiyor. Benden kaçmaya başladı. Ne yapmamız gerekiyor?

CEVAP

Sevgili okurum, biraz eşine ilaç takviyesi gerekebilir. O sorun çözülebilir. Evlilikle zaman zaman uzayan alışkanlık dönemleri yaşanıyor. Yalnız eşinin bu olaya eğilmesi gerekir. Yani çareyi onun araması daha doğru olur.

Hata yaptım

Hata yaptım

19 yaşında kızım. Sevgilim bir şeyler yaşamak istedi. Engel olamadım. Kıyafetlerimiz varken bir şeyler oldu. Acaba bana zarar verdi mi? 3 aydır adet görmedim. Çoğunlukla böyle ama yine de kafamı kurcalıyor. Yardım edin.

CEVAP

Sevgili okurum, gebe falan değilsin. Kaygılarını kafandan at. Annen hangi doktora götürecekse gönül rahatlığıyla git. En azından bugünden sonra huzur bul.

Artık geç boşalıyorum

Artık geç boşalıyorum

Bir film kiraladım. Erotik sahneleri vardı. Filmde penisim sertleşti. Mastürbasyonda geç boşalmaya başladım. Bu neden böyle oldu? Geneleve gidemiyorum, neden olabilir?

CEVAP

Değerli okurum, anlattıkların normal ve doğal şeyler. Porno filmlere alışkanlık kazanmazsan o seyrettiğin erotik film normal. Biraz geç boşalman harika.

GÜNÜN SÖZÜ

GÜNÜN SÖZÜ

Mutluluğu mutfakta aramayın ama mutfağı da ihmal etmeyin. H.D.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ünlülerin örnek olacak diyet ve egzersiz sırları