Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (27 Temmuz 2019)

Haydar Dümen 27 Temmuz tarihli Posta gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç soruları bakın Haydar Dümen nasıl yanıtladı! İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği yanıtlar...

27 Temmuz 2019, Cumartesi 08:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
BÖYLE SORU YOK!

BÖYLE SORU YOK!

Kız büyük istiyor

21 yaşındayım. Kız arkadaşım penisimin 22 santim olmasını istiyor. Ama benimki 14 santim. Büyütmek için ne yapayım?

CEVAP

Değerli okurum, diyelim ki evlendiniz. Kız büyüklük tutkunu. Ev büyük, odalar büyük, bankada paralar büyük olacak. Bindiği araba büyük olacak. Sen de bu büyüklük tutkusuyla küçüldükçe küçüleceksin. Penisin onun istediğinden de büyük olsa kendini karınca gibi göreceksin. Ve kıyamet kopacak. Kavrayamadım nokta şu: Sevgilin neye göre bu ölçüde penis istiyor? Okurum, kıza söyle. Senin ideal boyutlarda mükemmel bir araban var. Umarım, usta bir şoförsündür de. Benim düşündüğüm gibiysen kız arkadaşın önünde saygı ile eğilsin. Bu olaya doğru açıdan baksın.

GÜNÜN SORULARI

GÜNÜN SORULARI

Çabuk tükenir mi?

Penisin enerjisi kaç yaşına kadar devam eder? Ne kadar yorsak o kadar çabuk mu tükenir? 3 günde 1 mastürbasyon fazla mı?

Değerli okurum, mastürbasyon süren ideal. Ona diyecek bir sözüm yok. Lakin penisinin enerjisine gelirsek; senin enerjin, yaşama sevincin ve fantezilerin olduğu sürece penisinin de enerjisi olacak. Ama çok da dert edilecek bir durum değil. Penisin sertleşmezse başka bir şey düşünürüz. Anın tadını çıkarmaya bak. Kafanda bu tarz sorular oldukça endişelerin artar. Yavrum, son söz anı yaşa.

Dokunmasın istiyorum

Dokunmasın istiyorum

30 yaşındayım, 7 yıllık evli kadınım, bir çocuğum var. 6 aydır eşimle ilişkiye girmek istemiyorum, bana dokunmasın istiyorum. Neden eşimden soğudum?

Sevgili okurum, insan ruh ve bedeninde böyle değişimler oluyor. Beden ve ruh dinlenme ve yenilenme ihtiyacı duyar. Hani bardak dolana kadar sorun olmaz da bir damlayla taşınca her şey o bir damlaya yüklenir. Bir damlanın kendisi önemsenmeyecek kadar küçük bir şeydir. Ama bütün geçmişi tetikleyebilir. Kocanla eş olmanın yanında günlük yaşamda neşeli, sevecen, güvenli ve zevk alacağınız ortamlarda bulunun. Seksi düşünmeden kocan senin biraz saçlarını, elini okşarsa ruhun eski performansını kazanabilir.

Küçük geliyor

Küçük geliyor

24 yaşındayım. Aynı yaşta bir kız arkadaşım var. Cinsel hayatımız güzel ama sevgilim penisimi küçük buluyor. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Değerli okurum, penisin normal. Kadının vajinası 8 santim. Üstelik girişteki ilk 2 santimi duyarlı. Geri kalan bölümde his yok. His olmayan yerde penisinin boyunun psikolojik etkisi dışında rolü olmadığını artık öğrenin. Dünya varmış aya, biz gidiyoruz yaya.

Sertliğini kaybediyor

Sertliğini kaybediyor

Cinsel ilişkide penis sertliğini kaybediyor. Haplar bile işe yaramıyor. Ne yapacağım?

CEVAP

Değerli okurum, sorunun olduğunu sanmıyorum. Korku ve heyecandan böyle olur. ‘Acaba sertleşemez mi?’ dediğin zaman zaten sertleşemeyecek. İyi ortamda zaman bolluğu içinde ve aynı kişi ile risksiz koşullarda olursan, en iyi ilacın zaman olacaktır. Acele etme.

Spermleri bitirir mi?

Spermleri bitirir mi?

19 yaşındayım. Penisim 10 santim. Çok rahatsızım. Bir de çok mastürbasyon yapmak spermleri bitirir mi?

CEVAP

Değerli okurum, spermler sürekli üretilir. Haftada 2-3 kez mastürbasyon yeterlidir. Bu sayı her bakımdan yararı var.

Sevgilimin adeti gecikti

Sevgilimin adeti gecikti

3 yıllık ilişkim var. 22 yaşındayım. Arkadaşımla sürtünme yoluyla birlikte oluyoruz. Bu ay adeti gecikti. Hamile kalma ihtimali olabilir mi? Adeti normalde de aksıyor. Biz birlikte olmayalı 15 gün geçti. Ne olur bana cevap verin.

CEVAP

Değerli okurum, sanırım kalmadı. Ama sürtünme türü ilişkilerde cinsel organ üzerine akan meniden gebe kalma olasılığı var. Bunu da uzaktan bilmek kolay değil. Ama içimden bir ses gebe olmadığını söylüyor. Biraz daha bekleyelim.

Yaşıma göre iyi mi?

Yaşıma göre iyi mi?

18 yaşındayım. Cinselliğe çok ilgi duyuyorum. Günde 3-4 defa mastürbasyon yapıyorum. Sizce bu normal mi? Cinsel organımın boyu da 16 santim. Yaşıma göre iyi mi yoksa çok mu küçük?

CEVAP

Değerli okurum, her şey iyinin iyisi. Mastürbasyonu haftada 3-4’e indir. Hadi bakalım sana kolay gelsin.

Acı çekiyorlarmış

Acı çekiyorlarmış

Cinsel organım 19 santim. Bugüne kadar pek çok kadınla ilişkiye girdim. Hemen hepsi bana ilişki sırasında çok acı çektiğini söyledi. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Değerli okurum, büyük penis kadınlara acı verir. Şimdi sayfaları karıştırıyorum. Tam 1000 kere bunu söylemişim. Sen 1001’inci oldun. Tebrikler, aldın sanırım beklediğin cevabı.

Kadınlar kaçıyor

Kadınlar kaçıyor

18 yaşındayım. İki sorunum var. Cinsel organım 23 santim. Sizce bu normal mi? İlişkiye girmek istediğim kızlar penisimi görünce korkuyorlar. Bunu nasıl çözerim?

CEVAP

Değerli okurum, cinsel organın büyük. Megalo penis grubuna giriyor. Kızlar korkmakta haklı. Ameliyatla da küçültemiyoruz. Tek yapılacak idareli kullanacağına kızları ikna etmen. Ve de evlendiğin zaman bile idareli kullanman.

İsteğim yok

İsteğim yok

23 yaşındayım, askerden yeni döndüm. Şimdi ereksiyon olamıyorum. Bir kadınla birlikte olmak isteğim yok. Askerden önce performansım iyiydi. Ama şu anda cinsel olarak baskı altındayım. Nasıl kurtulurum?

CEVAP

Değerli okurum, sanıyorum telkin altındasın. Takıntılarını kafandan atabilir, kendini sorgulamaz, yargılamazsan 1-2 aya varmaz askerlikten önceki dönemi yakalarsın. Buna rağmen “Hâlâ ciddi bir sorun yaşıyorum” dersen bir uzmana da görünüvermek o kadar da zor değildir.

Bunalımdayım

Bunalımdayım

21 yaşındayım, yakında askere gideceğim. Bugüne kadar hiç ilişkiye girmedim. İlk denemede de ereksiyon olamadım. Bu durum beni bunalıma sürükledi. Çocuğum olmayacak mı?

CEVAP

Değerli okurum, niye çocuğun olmasın? İlk birleşmede pek çok genç ereksiyon olmaz. O heyecanla olur mu? O heyecanla doğru yolda bile yürüyümezsin, doğru dürüst konuşamazsın, dilin damağın tutulur. Aslında insan olmanın yüce yanlarından biridir bu. Tecrübe en iyi hocadır. Tecrübe de adım adım zamanla kazanılan bir yetenektir.

Bozulmuş olabilir mi?

Bozulmuş olabilir mi?

Parmakla kızlık zarı bozulup bozulabilir mi? Parmağım vajinanın biraz içine girince kahverengi bir akıntı geldi. Acaba kızlık zarı bozulmuş olabilir mi? Çok korkuyorum, ne olur yardım edin.

CEVAP

Sevgili okurum, bozulmadı. Ama parmağını da çek oralardan. İçeriler tehlikelidir, dışarlarda dolaş. Bu sözüm yaşamın öteki boyutlarında da geçerlidir.

Eşim beni reddediyor

Eşim beni reddediyor

Ben yeni evliyim. Eşim cinsel ilişkiye girmeye korkuyor. Penisimin büyük olduğunu öne sürerek beni reddediyor. Çok üzülüyorum. Ne yapayım?

CEVAP

Değerli okurum, tıbbi yardım alacaksın. Sorunun çözülecek. Kadını üzüp yıpratma. Canı yanıyor, haklı da.

İlişkiye girdim

İlişkiye girdim

Ben adet döneminde kız arkadaşımla ilişkiye girdim. Acaba hamile kalır mı?

CEVAP

Kalmaz yavrum. Ama binde bir de olsa hani belli de olmaz.

GÜNÜN SÖZÜ

GÜNÜN SÖZÜ

Pireleri emdikleri fazla kan öldürür. H.D.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ünlülerin örnek olacak diyet ve egzersiz sırları