Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (30 Temmuz 2019)

Haydar Dümen 30 Temmuz tarihli Posta gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç soruları bakın Haydar Dümen nasıl yanıtladı! İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği yanıtlar...

30 Temmuz 2019, Salı 08:18 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
BÖYLE SORU YOK!

BÖYLE SORU YOK!

Kadınlara kızgınım

26 yaşındayım, 7 ay süren bir evlilik yaptım, boşandım. Eşim 21 yaşındaydı. Ruh hastasıydı, beni bıçaklamaya kalktı. Penisim 14.5 santim. Ayrıldıktan sonra, “Penisin çok küçük, zevk almıyordum” dedi. Şimdi ilaç alıyorum, kadınlardan nefret ediyorum. Ne yapacağım?

CEVAP

Değerli okurum, sen mübarek gecede doğmuşsun, bak ne güzel hayatını kurtarmış, psikopat eşten ayrılmışsın. Evladım, huyunu suyunu bildiğin bir insanın zırvalarını neden kafana takıp hayatı kendine zindan ediyor, bütün kadınları bir kefeye koyuyorsun. Merak etme, penisin gayet normal, pek çok erkeğe göre büyük bile denilebilir. Eski eşin demiş ki, “Gidiyorum, bundan sonra o kurtla yaşasın.” Aman yavrum, hayata sımsıkı sarıl.

GÜNÜN SORULARI

GÜNÜN SORULARI

Gücüm yetmiyor

2.5 yıldır kız arkadaşım var. Şimdi her buluştuğumuzda beraber olmak istiyor. Gücüm yetmiyor, kızı doyuramıyorum. Yardım edin.

Değerli okurum, kız senden ayrılırsa şanslısın. İnsanları her yönüyle doyurmak kolay mı? Kimi yemeğe doymaz, kimi paraya. Tabii kimi de cinselliğe. Bu kimi erkekte yanardağ gibi patlar kimi kadında. İyi ki böyle ikili yan yana pek düşmez. Yoksa 24 saat yataktan çıkmazlar. 12 saat uyku, 12 saat seks. Ya yemek ya çoluk çocuk ya iş, hani nerede kaldı aş? Değerli okurum, bırak gitsin. Sen ilk önce işe git. Bu süre içinde eğer seni bırakıp gitmezse sonra sevdiğine koş.

Korkuyorum

Korkuyorum

18 yaşındayım. 2-3 günde bir mastürbasyon yapıyorum, kız arkadaşım var, ilişkiden korkuyorum, penisim 15 santim, uygun mu?

Değerli okurum, ergenlikten delikanlılık yoluna girer girmez korkular mı başladı? Ne yaşadın da korktun? Kızlar beğenmez performansımı korkusu mu? Yoksa küçük bulurlar mı? Küçük değil evlat merak etme. Boyu ideal ama performansını yaşamadan bilemezsin. Onun için de daha erken. İç sesini dinle, o seni doğru yöne taşıyacaktır. Bu arada mastürbasyon süren gayet iyi. Fazlasından kaçın, sonra sorunlar baş gösterir, kapımı fazla aşındırma.

Diktirebilir miyiz?

Diktirebilir miyiz?

20 yaşındayım. Kız arkadaşımla ilişkiye girdik. Benimle aynı yaşta. Sevgilimin kızlığı bozuldu diye korkuyorum. Zarını diktirebilir miyim?

CEVAP

Değerli okurum, bu işlere ben karışmıyorum.

Her yerde sertleşiyor

Her yerde sertleşiyor

18 yaşındayım. Penisim olur olmadık her yerde sertleşiyor. Buna nasıl çare bulabilirim?

CEVAP

Değerli yavrum, ne çare arıyorsun? Bırak onu kendi haline ne halt ederse etsin, sana ne. Yapılacak bir şey yok.

Zevk alır mı?

Zevk alır mı?

21 yaşındayım. Penisim 11 santim. Sizce bu normal mi? Evlenince eşimin kızlık zarını yırtabilir miyim? Zevk alabilir mi, hamile kalabilir mi? Bir de kızlık zarı vajinanın ne kadar içinde?

CEVAP

Değerli okurum, penisinin boyu ile ilgili bütün bu sorduklarına olur raporunu veriyorum. Keyfine bak, komplekse girme, kilo alma. Kızlık zarı vajinanın tam girişindedir. Bir odaya girerken kapı nerede ise, o da oradadır.

Utanıyorum

Utanıyorum

29 yaşındayım. Bugüne kadar çok sayıda sevgilim oldu ama hiçbiriyle ilişkiye girmedim. Çünkü çok utanıyorum. Yaşım geçtikçe bu korku daha da büyüyor. Ne olur yardım edin.

CEVAP

Değerli okurum, geç kaldın. 14-15 yaşındaki ergenlikten bu yana 15 yılda büyük ölçüde mastürbasyona alıştın. Kendi tutukluğunu aşman şart. Kimse elinden tutarak parka götürüp kızların ortamına sokmayacak. Sen de karşı cinsle ilişkilerinde doğal olmayı öğrenirsen hem onlara alışırsın hem de günün birinde uygun biriyle arkadaş olursun. Hele arkadaş ol bakalım. Gerisini düşünelim. Bu düzenini daha fazla uzatma. Harekete geç. Sonunda zorluk çekersin.

Bozuldu mu?

Bozuldu mu?

2 yıl önce erkek arkadaşımla üzerimizde kıyafetler varken bir şeyler yaşadık. Eve gidince çamaşırımda kan gördüm. Daha sonra adet kanı olduğunu anladım. Kızlığım bozulmuş mudur?

CEVAP

Sevgili kızım, bir ihtimal bozulmadı. İlk ilişkiden kanın gelip gelmeyeceği zarın özelliğiyle ilgili. Bu kadar karmaşık kuşkularla kafanızı yormayın. Psikolojik yapınız da bozulmasın. Zamanı gelince bir sorunla karşılaşırsan, “Esnektir” dersin.

Sanki biri beni zorluyor

Sanki biri beni zorluyor

18 yaşındayım. Cinsellikten zevk aldığım için mastürbasyon yapar bazen de geneleve giderdim. Şimdi kendimi mecbur hissettiğim için bunları yapıyorum. Siz ne dersiniz?

CEVAP

Değerli okurum, aklın bedeninden daha ileride. Ruhun artık tabakta yemek yerine örtülü bir masada hem gözü hem mideyi hem ruhunu doyuracak sofra istiyor. Ama açlık tavana vurunca, peynir ekmek bile olur diyorsun. Tabii mastürbasyon ve genelev de yetmiyor. Onları da aşmışsın. Ama istediğin dünyayı yakalamak zor. Bu yolda yürümene devam et. Kendine bir geçiş dönemi hazırla. Hayat önüne bazı olanaklar sunacaktır.

Çocuk yapılır mı?

Çocuk yapılır mı?

19 yaşındayım. Benden sadece zevk suyu geliyor. Doktora da gittim, sorunum yokmuş. Zevk suyuyla çocuk yapılır mı?

CEVAP

Değerli okurum, zevk suyu ile çocuk olmaz. Ama sperm karışmış ise varsayalım ki binde bir ihtimal olabilir. Onu da bir tarafa bırakalım. Bana kalırsa ultrasonla senin prostatına ve meni kesene bakılsın.

Erken boşalıyorum

Erken boşalıyorum

18 yaşındayım ve çok erken boşalıyorum. Acaba neden oluyor? Lütfen yardım edin.

CEVAP

Değerli okurum, heyecan, acemilik ve de cinsel coşku. İstem dışı sinir sisteminin de heyecanlarla yüklü olması. Başka nedenler de var ama bunlar senin işine yaramaz. Evlendiğinde tedavi olacaksın. Şimdilik böyle idare etmeye çalış. Sakin ol. Mastürbasyon sırasında geç boşalma tekniği kullan.

Bana dokunmuyor

Bana dokunmuyor

2 yıllık evli, 28 yaşında kadınım. Eşim de 31 yaşında ama cinsel hayatımız yok. Ben seksi çok sevmiyorum ama eşim benden de soğuk. Bazen haftada 1, bazen de 15 günde bir ilişkiye giriyoruz. Sertleşme veya erken boşalma sorunu yok ama bana dokunmuyor. Ne yapmam gerekiyor?

CEVAP

Sevgili okurum, haklısın. Eşin hakkında burnuma iyi kokular gelmiyor. Derhal birlikte bir uzmana. Her şey açık açık incelensin, ortaya konulsun. Bu tempoyla bu araba 50-60 yıl yürümez. Varsa bir sorun her iki bakımdan da yolun başında çözülsün. Unutmayın ki hayatınız o kadar ucuz değil.

Hâlâ birlikte olamadık

Hâlâ birlikte olamadık

28 yaşındayım. 1 yıllık evliyim ama ilişkiye giremedik. Eşimi kadın doğum uzmanına götürdüm “Hiçbir sorun yok” dedi. Psikolog da “Korku olabilir” dedi. Bize yardım edin.

CEVAP

Değerli okurum, Türkiye’nin baş belası vajinismusu tarif ediyorsun. Vajina kasları düz kas dediğimiz türden olduğundan iradeye bağlı olarak çalışmıyor. Kapısını kapatmışsa açılmıyor. Bu konuyu tedavi ediyoruz. Fazla zaman kaybetmeyin.

Yaşıtlarım gibi değilim

Yaşıtlarım gibi değilim

19 yaşındayım. Doğuştan kalp rahatsızlığım var. Yaşıtlarıma göre boyum ve kilom az. İlişki için gittiğim kadınlar penisimi küçük buldu. Kız arkadaşımı mutlu edebiliyorum ama sizce penisim büyümez mi?

CEVAP

Değerli okurum, anlattıklarına göre penisin normaldir. Yani işlevi yerindedir. Bizim için önemli olan budur. Geçmiş olsun, sağlıklı ol. Çok kendini yorma. Fazla partner değiştirme. Psikolojin birine alışsın ki evlilikte zorlanma. İleride senin için gerekli olacak.

GÜNÜN SÖZÜ

GÜNÜN SÖZÜ


Karşınızdakiyle konuşurken, sık sık gözlerinizi kaçırmayın, ama ona odaklanmış gibi de bakmayın. H.D.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ünlülerin örnek olacak diyet ve egzersiz sırları