Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (8 Ağustos 2019)

Haydar Dümen 8 Ağustos tarihli Posta gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç soruları bakın Haydar Dümen nasıl yanıtladı! İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği yanıtlar...

08 Ağustos 2019, Perşembe 09:50
A A
BÖYLE SORU YOK!

BÖYLE SORU YOK!

Doymuyorum


Doymak bilmiyorum. Partnerim ilişkide acı çekiyor. Çünkü sevişme hariç yarım saat sürüyor. İlişkiyi bitirip mastürbasyon yapıyorum, vahşileşiyorum. Komşu teyze seslerden rahatsız oluyor, 'niye kavga ediyorsunuz?' diye soruyor. Yardım edin.


CEVAP


Değerli okurum, anlamadım ki hangi konuda benden yardım istiyorsun? Doymak konusunda mı? Vahşileşmen konusunda mı? Yoksa komşu teyze konusunda mı? İlk ikisine yardımcı olamam. Ama okurum, evine ses yalıtımı yaptırman için iyi bir ustanın telefonu numarasını verebilirim. Numarayı benden aldığını söylersen indirim de yapar. En azından komşu teyzeyi üzmemiş olursun.

GÜNÜN SORULARI

GÜNÜN SORULARI

Boşalamıyorum


33 yaşındayım ve bekarım. Sevgilimle zaman zaman yakınlaşmalarımız oluyor. Kız arkadaşım ne kadar uğraşsa da boşalamıyorum. Ancak mastürbasyon yapınca boşalıyorum. Sorun ne olabilir? RUMUZ: Uİ


Değerli okurum, hayatta her şey bir sınavdır ve sınavların da bir kuralı vardır. Mesela 3 yanlış bir doğruyu götürür kuralını duymuşsundur. İşte bu kural tam seni anlatıyor. Bu yaşına kadar yaptığın mastürbasyonlar o 3 yanlışı ve seni mutlu etmeye çalışan zavallı sevgilin ise doğruyu temsil ediyor. Ne yazık ki o 3 yanlış bu 1 doğruyu götürüyor. Sonuç olarak yanlış yapma ki değerli okurum, doğrularından da olma.

Zaptedemiyorum


Benimki gördüğü kadına sertleşiyor, zaptedemiyorum. Günde 5 defa mastürbasyon yapıyorum, fayda etmiyor. Ne yapabilirim?


Değerli okurum, acemi bir çocuk bakıcısı gibisin. Çocuğun karnı acıkmış ağlıyor ama sen anlamıyor, uykusu geldi zannedip ısrarla ayağından sallamaya çalışıyorsun. Yahu evladım, hormonların 'ilişki istiyorum' diye bağırıyor. Sen ısrarla mastürbasyon yapıyorsun. Değil 5, günde 55 kere de yapsan onu zaptedemezsin.

Cinsel organım küçük


30 yaşındayım. Cinsel organım çok küçük. Bekarım, bir sevgilim var. Ancak ondan da ilişkiye girdim diğer kadınlardan da utanıyorum. Ne olur bana yardım edin.


CEVAP


Değerli okurum, ereksiyon hali kaç santim? Hemen onu mail at ki duruma bakalım.

Sertleşmiyor


30 yaşındayım. Uzun zamandır sertleşmiyor. Evlilik çağına geldim. Günde 4-5 kez mastürbasyon yapıyorum ama sertleşme olmuyor. Bana bir yol gösterir misiniz?


CEVAP


Değerli okurum, bu kadar mastürbasyona can mı dayanır? 15 yıldır mastürbasyon yapıyorsun. Penis usandı. Önüne konulan yalancı yemeklere de iştahı kapandı. O da ziyafet sofrasına oturmak istiyor. Kim bilir gönlünden neler geçiriyor? Önce evleneceksin. Bir süre sabredeceksin.

Bozulur mu?


25 yaşında kızım. Sözlümle çok güzel giden bir ilişkimiz var. Ben daha önce kimseyle ilişkiye girmedim. İlk defa sözlümle girdim ama bu sırada adet görüyordum. Acaba adetliyken kızlığım bozulmuş olabilir mi?


CEVAP


Sevgili okurum, büyük ihtimalle bozulmadı. Bu dönemde vajina hormonlar nedeniyle iyice gevşiyor ve zar daha çok esniyor. Ama bu kural değil. Sen yerindeymiş gibi düşün ve ona göre hareket et.

5 dakikada boşalıyorum


18 yaşındayım. Kız arkadaşımla öpüşmeye başladığımda 5 dakika sonra boşalıyorum. Bu durum hem kızı hem de beni üzüyor. Boşalmamak için kız arkadaşımı itiyorum. O da benden soğuyor. Ne yapmalıyım?


CEVAP


Değerli okurum, bu gençlik heyecanı karşısında irade fren yapamaz. Alışacaksın. Hangi spor dalında olursa olsun, ilk kez sahaya çıkanlar dünya şampiyonluğunu kazanmıyor. Bu yolda 3-5 yıl yürü. Zamanı gelince evleneceksin. Erken boşalman sürerse iyi bir uzmanın elini öpeceksin. Mastürbasyon yaparken de oldu bittiye getirme, süreyi uzatmaya çalış.

Filmsiz olmuyor


21 yaşındayım. Cinselliği seviyorum ama kız arkadaşımla ilişkiye girince boşalamıyorum. Film izleyince boşalıyorum. Yardım edin.


CEVAP


Değerli okurum, yardımıma ihtiyacın yok. Filmden uzaklaş ki ruhuna kök salmasın. Günün birinde kendini tedavi etmeye karar verirsen kız arkadaşınla birlikte film seyret. Enerjini oradan al, öteki tarafa naklet.

Kızarıklık geçmiyor


5 aydan fazla penisimin kenarında kızarıklık var. Doktora gittim, krem verdi. Kremi kullandım, etkisi olmadı. Kızarıklık var ama kaşıntı yok. Neden kızarıklık geçmiyor?


CEVAP


Değerli okurum, mantar ya da alerji diye düşünüyorum. Doktor arkadaşım, mantar ilacı vermemişse alerji olabilir. Tersi de söz konusu olabilir. O zaman öteki tedaviye geçmek doğrudur. Aynı doktora bir kere gitmen iyi olur. Sana zararlı olacak bir şey olmayacak. Ama doktorsuz da çözülmeyecek.

Erken boşalıyorum


Penisim 12 santim. Ben erken boşalıyorum, 1 dakika bile sürmüyor. Bu durumdan çok şikayetçiyim ve delirmek üzereyim. Ne olur bir çare bulun.


CEVAP


Bir sorun yok ki çare bulayım. Penisini kitaplar normal kabul ediyor. Erken boşalmayı da çözüyoruz. Şu anda yapacağın şey; mastürbasyon süreni uzat. Duraklaya duraklaya yap ki uzun süreye şartlansın.

Çocuk istiyoruz


4 aylık evliyiz ve ilk günden beri korunmuyoruz. Ama bir türlü çocuk yapamadık. Bunun sebebi ne olabilir?


CEVAP


Değerli okurum, 1 yıl sonra hâlâ çocuk olmamışsa bana mail atıyorsun. Sana yol göstereceğim, acelen ne? Bedenin kendini koruma mekanizmalarında olan şeyler.

Çocuk istiyoruz


4 aylık evliyiz ve ilk günden beri korunmuyoruz. Ama bir türlü çocuk yapamadık. Bunun sebebi ne olabilir?


CEVAP


Değerli okurum, 1 yıl sonra hâlâ çocuk olmamışsa bana mail atıyorsun. Sana yol göstereceğim, acelen ne? Bedenin kendini koruma mekanizmalarında olan şeyler.

Kızdan ayrılsam mı?


20 yaşındayım, cinsel deneyim yaşamadım. Eskiden porno film seyrederken bile penisimi kontrol ederdim. Bir sevgilim var. 5 aydır sıradan konuşmalarda bile sertleşme oluyor, zevk suyu geliyor. Sonrasında da ağrı oluyor. Ne gibi bir sorunum var? Sevgilimden ayrılmayı düşünüyorum.


CEVAP


Değerli okurum, herkesin istediği bir şeyi dert haline getirmişsin. Doktorluk bir işin yok. Enerjin ve libidon çok. Yapacağın şey; kız arkadaşınla konuşurken biraz sanat, biraz politika, biraz Türkiye'nin halinden bahsetmek. Dengeleri sen kur.

Neden olmuyor?


26 yaşındayım ve evliyim. Karım da 20 yaşında. Biz düzenli ilişkiye giriyoruz. Karım klitoris orgazm olduğu halde vajinal orgazm olamıyor. Normal şekilde nasıl orgazm olur? Ben kendimi sıkıyorum, geç boşalıyorum. Ne yapmamız gerekiyor?


CEVAP


Değerli okurum, bütün yazdıkların normal ve doğal. Eşinin orgazm olması, evlilik süresine ve tekniğe bağlı. Eşinin orgazm olma potansiyeli var. Ama bunları burada anlatma şansımız yok. Bir uzmanla görüşerek bilgi almanız ve öğrenmeniz doğrudur.

GÜNÜN SÖZÜ


Sonsuz aşk bir hayaldir ancak ömrünü uzatabilirsiniz. H.D.

Sıradaki haber yükleniyor...