Posta Google Play Gazetelik'te

Posta Google Play Gazetelik'te

Google Play Gazetelik uygulaması 26 Mart'da başladı. Google Play Gazetelik Android uygulamasında abone olunan yayında takip edilen haberler tablet veya cep telefonundan en rahat okunacak şekilde optimize edilerek sunuluyor

28 Mart 2015, Cumartesi 18:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Google Play Gazetelik ile okuyucunun ilgi alanına giren haberler, okuyucunun takip sıklığına göre üst sıralara taşınırken, uygulama sayesinde makalelere, resimlere, ses ve videolara rahatça erişilebiliyor. Uygulamada makaleleri daha sonra okumak için işaretlemek ya da internete bağlı değilken de okumak mümkün.

Konuyla ilgili olarak Google Türkiye resmi blogunda yer alan açıklamada şunlar kaydedildi:

Tüm Yayınlar Tek Bir Noktada Buluşuyor! Google Play Gazetelik Google Play kullanıcılarının Türkiye’nin önde gelen gazete ve dergilerine, Google Play Gazetelik (Newstand) Android uygulaması üzerinden abone olabileceğini açıklamaktan memnuniyet duyuyoruz. En son haber başlıklarını, siyasetteki gelişmeleri, moda önerilerini ve hayallerinizdeki hafta sonu seyahati ile ilgili lokasyon seçeneklerini dilediğiniz yayınlardan takip edebileceksiniz. Play Gazetelik; takip ettiğiniz dergi, gazete ve blogları tek bir noktada toplayarak eşsiz bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Gazetelik uygulamasında ilgi alanınıza giren haberler, takip sıklığınıza göre üst sıralara taşınıyor. Okumaktan keyif aldığınız dergi, gazete, blog ve haber sitelerine abone oluyorsunuz, biz de Gazetelik uygulaması ile bu haberleri tablet veya cep telefonunuzdan en rahat okunacak şekilde optimize ediyoruz. Sadece parmaklarınızı kaydırarak makalelere, resimlere, ses ve videolara uygulama içerisinden rahatça erişebiliyorsunuz. Makaleleri daha sonra bakmak için işaretlemenizi ya da offline iken okumanızı mümkün kılıyoruz.

Türkiye’de 60’ın üzerinde yayın Gazetelik Uygulamasında

Gazetelik uygulaması ile çok sayıda (ücretli ve ücretsiz) yayına abone olup, takip edebilirsiniz. Lansmanla birlikte birçok yabancı yayının yanı sıra, Türkiye’den 60’in üzerinde yayına Google Play Gazetelik uygulaması ile erişebileceksiniz. Bunların arasında ana günlük gazetelerden, popüler kadın dergilerine, hobi ve seyahat yayınları ile bloglara kadar geniş bir yelpazeyi Türk kullanıcılarımız ile buluşturuyoruz. Google Play Gazetelik uygulamasını Android tablet veya telefonunuza Google Play’den indirebilirsiniz. Keyifli okumalar!”

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Son dakika: Sağlık Müdürü isyan etti: Aşı olmuyorlar, ilaç kullanmıyorlar