Prenses olmanın bedelini ödüyor!

Meghan Markle belki de her genç kadının hayalini gerçekleştiriyor. İngiliz kraliyet ailesinin gelini olmasına sayılı günler kaldı, göz kamaştıracak bie düğünle evlenip saraylarda yaşamaya başlayacak. Ancak her şeyin bir bedeli var. Meghan markle'ın artık sosyal medaya hesapları olmayacak. Bunun ilk adımı olarak da Instagram hesabını kapattı... 

24 Mart 2018, Cumartesi 11:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İngiliz kraliyet ailesinin müstakbel gelini Meghan Markle sosyal medya hesaplarını sildi.

Kensington Sarayı’ndan yapılan açıklamada, Meghan Markle’ın tüm sosyal medya hesaplarının sildiği ve kendisini takip eden herkese minnetar olduğu olduğu açıklandı.

Prens Harry ile kasım ayında nişanlanan ABD’li eski oyuncu Meghan Markle, sosyal medya hesaplarını sildi. Markle’ın Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarını sildiği İngiliz kraliyet sarayı Kensington da bu bilgiyi doğruladı.

Yapılan açıklamada, Markle’ın bir süredir hesaplarını kullanmadığı belirtildi.

Mayıs ayında Prens Harry ile evlenerek kraliyet ailesinin seçkin bir üyesi olacak olan Meghan Markle, bu kararı medeni durumu ile ilgili olarak verdi

Kurallar gereği Kraliyet ailesi üyelerinin sadece resmi sosyal medya hesaplarını kullanmasına izin veriliyor. Kendi kişisel hesaplarından yaşamlarına ilişkin fotoğraflar paylaşamıyorlar.

Ünlü bir oyuncu olan ve gittiği her yerde fotoğraf veren, kendi özel hayatına dair detayları da kişisel hesaplarından paylaşan Markle için artık tek paylaşım kaynağı sarayın resmi kanalları ve hesapları olacak. 

İşte Maghan Markle'ın kapanmadan önce kişisel hesaplarından paylaştığı fotoğraflardan bazıları... 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER En sevilen bakım ürünü: Evde kil maskesi nasıl yapılır, ne işe yarar?