Problem adam Arturo Vidal!

Problem adam Arturo Vidal!

Bayern Münih'in Şili'li yıldızı Arturo Vidal'in ismi skandallarla anılmaya devam ediyor. Daha önce alkollü araç kullanırken geçirdiği kaza ile gündeme gelen Vidal, yine benzer bir gerekçeyle suçlanıyor. Oğlunun hastalığı nedeniyle milli takım kampından ayrıldığı açıklanan Vidal'in bu kez de milli takım kampına geceyi geçirdiği kumarhaneden içkili bir şekilde katıldığı iddia ediliyor

04 Eylül 2015, Cuma 15:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yaz transfer döneminde 37 milyon Euro bedelle Juventus'tan Bayern Münih'in yolunu tutan Arturo Vidal, ani bir şekilde milli takım kampından ayrılarak Almanya'ya döndü ve Bayern Münih ile antrenmanlara başladı.

Haziran ayında oynanan Copa America sırasında karısı ve çocuğunun da içinde bulunduğu lüks otomobiini alkollü kullanarak kaza yapan Vidal, yine milli takım kampında başka bir skandala imza attı.

Şili milli takım kadrosunda bulunan ancak çarşamba günü kişisel sebepler nedeniyle kadrodan çıkarılan Vidal'in, Almanya'ya dönüş sebebinin oldukça farklı olduğu öne sürüldü.

Kumarhaneden milli takım kampına!

Şili'nin El Mercurio gazetesi, Vidal'in salı gecesi arkadaşlarıyla Santiago'da yemek yediği ve ardından kumarhanede sabahlayıp alkollü bir şekilde milli takım kampına katıldığını iddia etti.

Bu haberi duyan Şili Milli Takımı Teknik Direktörü Jorge Sampaoli'nin, oyuncusuna ultimatom vererek kadro dışı bıraktığı belirtiliyor.

Ailevi problemleri öne sürüyor...


Almanya'ya döndükten sonra, kadrodan çıkarılmasıyla ilgili konuşan Vidal, ''Şili'de bana karşı biraz daha duyarlı olunmasını istiyorum. Ancak bazı insanlar beni infaz etme konusunda oldukça sabırsız. Ailevi problemlerim olduğu için kamptan ayrıldım ve teknik direktörüm bu isteğimi anlayışla karşıladı. Daha fazlası yok.  Oğlumun bir rahatsızlığı var. Tehlikeli bir durum değil. Fakat ailevi sorunlarım varken, yalnızca hazırlık maçı olduğu için ayrılmayı tercih ettim'' ifadelerini kullandı.
 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Neymar'a PSG'den destek