Putin'den seksi seçim reklamı

Putin'den seksi seçim reklamı

Rusya'da Putin'in başında olduğu Birleşik Rusya Partisi seçim çalışmasını son derece ilginç bir reklam filmiyle yürütmeye başladı

13 Kasım 2011, Pazar 15:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İlginç bir siyasi iletişim örneği olan reklam filminde Rusya Başbakanı Vladimir Putin'in Birleşik Rusya Partisi, 4 Aralık'ta yapılacak Parlamento seçimleri için taraftarlarına oy verme çağrısında bulunurken ilginç bir yöntem kullandı.

Reklam filminde, genç güzel bir kız, oy pusulasını aldıktan sonra, oy kullanma kabinine girecekken kendisini tepeden tırnağa süzen genç erkek, kabinin perdesini açarak genç kıza yol veriyor. Kabinde oy vereceği partiyi seçen genç kız, daha sonra perdeyi açıp, genç erkeği cilveli bir şekilde kabine çekiyor ve perdenin kapanmasının hemen ardından, genç kızın omzundaki çantası yere düşüyor.

'Gelin birlikte yapalım' sloganı ile sunulan reklamda, çift yine cilveli bir biçimde kabinden çıkarak, sandık başına gidip oylarını kullanıyor. ABD basınına, 'Putin'den seksi seçim reklamı' olarak yansıyan Birleşik Rusya Partisi'nin reklam filmi, oy'un gizli ve özel olması gerektiğini savunan bir kesimin de tepkisini çekiyor.

DHA

startFlvPlayer_Posta("divFlvPlayer6280","6280","201111","6280-4.jpg");

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sahibinden koronavirüs kapan kedi öldü, uzmanlardan uyarı geldi