Rabia ve Melis Kısmetse Olur'a geri mi dönüyor?

Rabia ve Melis Kısmetse Olur'a geri mi dönüyor?

Kısmetse Olur 12 Mart Pazar haftanın finali fragmanında eski gelin adaylarından Melis ve Rabia eve giriyor, herkes büyük bir şok yaşıyor! Melis, ayağının tozuyla tüm damat adaylarını eleştiri yağmuruna tutuyor!

10 Mart 2017, Cuma 17:41 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Haftanın finalinde sürprizler üst üste yaşanıyor! Kısmetse Olur evinde gergin bir eleme gecesi yaşanırken, Adnan fenalaşıyor.

Evdeki tartışmalardan yorulan Adnan, zor anlar yaşıyor ve Didem ona destek oluyor. Ardından yaşanan bu gerginlikler Didem'i de çileden çıkarıyor. Didem, gözyaşlarını tutamıyor.


Didem ve Farima arasında yemek kavgası!Öte yandan Gamze ve Onur arasında beklenmedik bir tartışma çıkıyor, evde bir anda sesler yükseliyor!


 

RABİA VE MELİS EVE GERİ DÖNÜYORVe gecenin sürprizi eski gelin adaylarından Rabia ve Melis'in eve dönmesiyle devam ediyor. Gelinler evine giriş yapan Rabia, tüm arkadaşlarına sarılarak müjdeyi veriyor.

Damatlar evinden giriş yapan gelin adayı ise geçtiğimiz sezona damgasını vuran Melis oluyor. Eve geldiği gibi herkesi eleştiri yağmuruna tutan Melis yine rahat durmuyor!

Peki Melis ve Rabia eve girerken, hangi gelin adayı veda edecek? Eleme sadece gelinler evinden mi olacak yoksa damat adaylarını bekleyen kötü bir sürpriz olacak mı?


Kısmetse Olur'da Tuğçe'den Akın'a tokat gibi sözler!

 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Feyza Civelek'ten öpüşme sahnesi açıklaması