Rahmi Koç bit pazarında!

Rahmi Koç bit pazarında!

Türkiye'nin en zengin 6'ıncı kişisi Rahmi Koç, dün Feriköy'deki bit pazarındaydı

03 Kasım 2014, Pazartesi 11:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kişisel serveti 2.1 milyar dolar olarak açıklanan ve bu rakamla Türkiye'nin en zengin 6'ncı kişisi olan Rahmi Koç'u bit pazarında görenler gözlerine inanamadı. Gayrimenkullerinin yanı sıra değeri milyon dolarları aşan antika koleksiyonuyla da dünya çapında nam salan işadamı, dün Feriköy'deydi...

HER HAFTA GİDİYOR

Rahmi Koç, her hafta Pazar günü Feriköy'de kurulan bit pazarını saatler boyu gezdi. Ünlü işadamı, antika ve 2. el ürünlerin bulunduğu tüm tezgahları büyük bir titizlikle inceledi.

Bu pazarda tezgahı bulunan bir antikacı, "Rahmi Bey, hemen hemen her hafta buraya gelip bol bol alışveriş yapar. Kendisi buradaki birçok esnafın yüzünü güldürüyor" dedi.

20 PARÇA EŞYA ALDI

Kişisel koleksiyonu için kendisine yaklaşık 20 parça antika eşya aldığı öğrenilen Rahmi Koç'un, Ayvalık'taki bit pazarının da müdavimi olduğu ve yine yaz aylarında sıkça gittiği Alaçatı'daki antikacıları sürekli gezdiği biliniyor.

Öte yandan Koç'un; değerli antika eşyalar ile servet değerindeki antika koleksiyonları sergilediği Haliç, Ankara ve Ayvalık'ta 3 müzesi bulunuyor.

Takvim

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İstanbul Boğazı’nda yangın paniği