Rapçi T.I.'dan ABD'yi karıştıran First Lady Trump klibi

Rapçi T.I.'dan ABD'yi karıştıran First Lady Trump klibi

ABD'de son dönemin popüler rapçilerinden T.I.'ın paylaştığı videoda ABD Başkanı Donald Trump'ın Beyaz Saray'dan ayrılmasını fırsat bilen ve Oval Ofis'teki masada oturan T.I.'ın karşısına bir anda First Lady Melania Trump'a benzeyen bir kadın geliyor. Uzun bir ceket giydikten sonra erotik bir biçimde dans eden kadın sosyal medyada tartışma yarattı

17 Ekim 2018, Çarşamba 13:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

ABD, gerçek adı Clifford Harris olan T.I.'ın yeni albümü Dime Trap'i tanıtmak için Twitter'da paylaştığı videoyu konuşuyor. 1 dakikalık video, ABD Başkanı Donald Trump'ın Beyaz Saray'dan ayrıldığını gösteren arşiv görüntüleriyle başlıyor. Trump'ın helikopteri havalandıktan sonra kamera Oval Ofis'e dönüyor ve takım elbise içindeki T.I. izleyicinin karşısına çıkıyor.

Daha sonra masaya oturan T.I.'ın karşısına Melania Trump'a benzeyen bir kadın geliyor. Kadın, First Lady'nin bu yılın başında tartışma yaratan ceketini giyerken görülüyor. ABD Başkanı Trump'ın göçmen aileleri ayırma kararı sonrasında basın mensuplarının karşısında sırtında kocaman boyutlarda, "Ben gerçekten umursamıyorum, peki ya sen?" yazıyordu.

Klipte T.I.'ın karşısına çıkan kadın bir anda soyunuyor ve dans etmeye başlıyor. Neredeyse çırılçıplak olarak masanın üstüne zıplayan ve rapçinin kravatını çeken dansçı hareketlerine devam ediyor. Videonun sonuna doğru rapçi, Melania Trump'a benzeyen kadını oradan çıkarıyor.

'BEN KANYE DEĞİLİM'

Oval Ofis'te Trump'la görüşen Kanye: MAGA şapkasını taktığımda kendimi Süpermen gibi hissettim

Şarkıcının, Trump ile son dönemde bir hayli yakın olan rapçi Kanye West'e atıfla "Ben Kanye değilim" diyerek paylaştığı video kısa sürede 1.5 milyon kişi tarafından izlenirken, sosyal medyayı karıştırdı.

Birçok kullanıcı videoyu saldırgan ve kadınları aşağılamaya yönelik bulurken, Beyaz Saray da videoyla ilgili bir açıklama yaptı.

MELANIA TRUMP'IN SÖZCÜSÜ: HOŞUNUZA GİTSİN YA DA GİTMESİN…

First Lady'nin Basın Sözcüsü Stephanie Grisham videoyu eleştirdi:

"Hoşunuza gitsin ya da gitmesin, Melania Trump bu ülkenin First Lady'si ve burası Beyaz Saray. Sırf politika sebebiyle onu bu kadar basit göstermeye çalışmak saygısızca ve mide bulandırıcı. Bu tür bayağı saldırılar yalnızca önyargıyı artırır. Bunlara bir son verilmesi gerekiyor."

BEN UMURSAMIYORUM YA SEN?

First Lady Melania Trump giydiği ceket ile basının ilgi odağı olmuştu. First Lady'nin “Ben gerçekten umursamıyorum, ya sen?” (I REALLY DON'T CARE, DO U?') yazan ceketi ne amaçla giydiği merak edilirken, Başkan Trump'a bir mesaj olduğu iddia edilmişti.

SputnikSıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 40 ülke liderinin katılacağı İklim Zirvesi başlıyor