Razer akıllı telefon işine girdi

Razer akıllı telefon işine girdi

Nextbit’i satın alan Razer, oyunculara özel bir akıllı telefon tanıtmaya hazırlanıyor

15 Ekim 2017, Pazar 14:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Akıllı telefon pazarına yeni bir oyuncu daha dahil oluyor. Kısa süre önce Robin isimli akıllı telefon modelinin üreticisi olan Nextbit’i satın alan Razer, sektöre adım atmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz saatlerde yukarıdaki görseli paylaşan Razer, yeni akıllı telefonu için 1 Kasım tarihini işaret ediyor.

Açıkçası Razer’ın nasıl bir telefon modeli geliştirdiğine dair herhangi bir bilgi bulunmuyor. Elimizdeki tek görselde de bir kullanıcıyı, akıllı telefonla oyun oynarken görüyoruz. Bu görselden varılabilecek tek sonuç, oyun odaklı bir telefonun geliştiriliyor olması.

Eğer Razer’ın geliştirdiği telefonu merak ediyorsanız, şirketin web sitesi üzerinden kendiniz için bir kayıt oluşturabilir ve cihaz hakkındaki gelişmeleri ilk elden takip edebilirsiniz.
Hatırlanacağı üzere daha önce de oyun odaklı telefonlar konusunda bazı girişimler olmuştu. Nokia’nın efsane modellerinden biri olan N-Gage ile başlayan bu furya, Sony’nin PlayStation bazlı modeliyle devam etmişti. Fakat her iki modelin de beklentileri karşıladığını söylemek zor. Özellikle N-Gage’in oyunlarının kartujlar halinde satılması, telefonun satışlarını da olumsuz olarak etkilemişti.

Razer’ın tanıtacağı telefonun nasıl bir tasarım çizgisinde olacağı da merak konusu. Eğer telefonda fiziksel oyun tuşları bulunmazsa, bu cihazın normal telefonlardan pek de bir farkı olmayacaktır. Kızaklı bir yapı üzerine oyun tuşları kombine edilirse, bu yeni cihaz belki beklentileri karşılayabilir.


The Evil Within 2 çıkış videosu yayınlandı

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER NASA, Mars'ta görüntülenen buzlu kum tepelerinin fotoğraflarını paylaştı