Resimli 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajları! Sevgiliye, eşe, anneye kadınlar günü sözleri

Her gün canla başla çalışan, ailesi, çevresi ve kendi mutluluğu için mücadele eden tüm kadınları bu özel gününde mutlu etmek ister misiniz? Gelin, bu Kadınlar Gününde siz de sevgilinize, eşinize, annenize ya da arkadaşlarınıza bu güzel mesajlardan göndererek onların gününü daha da özel yapın. İşte 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için mesaj örnekleri... 

08 Mart 2021, Pazartesi 08:33 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kadınlarımızın en özel günlerinden biri olan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde kimileri hediye vermeyi tercih etse de, pek çok insan bu güne özel "Kadınlar Günü Mesajı" göndererek çevresindeki kadınları mutlu ediyor.İşte hayatınızdaki özel kadınların yüzünde tebessüm yaratacağınız birbirinden özel mesajlar... 

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJLARI

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJLARI

Bu sabah mavi bulutları avucuna, mutlulukları gönlüne, sevgimi usulca kalbine bırakıyorum. Güneş her zaman senin için doğsun, en güzel günler seninle olsun. 8 Mart Kadınlar Günün kutlu olsun.

Kadın, doğası gereği zayıftır; ama acıya en çok o dayanır. Kadının direncini kıran tek şey; hayal ettiği şeylerin kötü sonuçlanmasıdır. Hiçbir kadının hayali boşa çıkmasın, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun

Dünyada birçok insan vardır. Kimi mutlu, kimi mutsuz.. Kimi gülüyor, kimi ağlıyor.. Ama tüm güzelliklere ve mutluluklara layık biri var; O’da şu anda bu mesajı okuyor. Kadınlar Günün Kutlu Olsun!

Mücevher gibidir, bir kadının gözyaşları. Onlar damladıkça, sizin değeriniz düşer. Tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü canı gönülden kutlarım.

Acıyla yoğrulan, sabırla bilenen kadınlarımızın Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

Yaşamımızın doğumdan ölüme her anında varlıklarıyla onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren fedakar kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

Benim için her şeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri paha biçilemeyen dünyanın en güzel kadınına; 8 Mart Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun!

Kadınların özgür olabildiği, kadına saygının olduğu bir yıl olması dileğimle... 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun.

Bir günümde değil her günümdesin. Her gün her saniye benimlesin. Her zaman bana destek oldun. Sen benim için cok özelsin. Kadınlar Günün kutlu olsun! 

8 Mart, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemleri dile getirdikleri gündür. Kadınlarımızın bu anlamlı gününü yürekten kutluyorum.

Her zaman ne istediğini bilen, erkeğinin ardında ona destek veren, çocuklarının başında koruyup kollayan kadınlar… Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun…

Cumhuriyet ile kazanılmış çağdaş haklar ve özgürlüklerle birlikte, yaşamın her alanında başarıyla yer almış kadınlarımızın Kadınlar Gününü kutluyorum.

KADIN (Nazım HİKMET)

KADIN (Nazım HİKMET)

Kimi der ki kadınuzun kış gecelerindeyatmak içindir.Kimi der ki kadın yeşil birHarman yerinde dokuz zilliKöçek gibi oynatmak içindir.Kimi der ki ayalimdir.Boynumda taşıdığım vebalimdir.Kimi der ki hamur yoğuran.Ne o, ne bu, ne döşek, ne köçek, ne ayal, ne vebal.O benim kollarım, bacaklarım.Yavrum, annem, karım, kız kardeşim hayat arkadaşımdır.

DÜNYA KADINLAR GÜNÜ (Nazım HİKMET)

DÜNYA KADINLAR GÜNÜ (Nazım HİKMET)

Bugün Dünya Kadınlar günü.Unutulmamalı dünü,bugünü.Sevgi ve şefkat gösterelim.Koruyalım geleceğin küçüğünü.Türk kadını çalışır,emekçidir.Yalanları hiç olmaz gerçekçidir.Her zaman kıymet bilinmeli.Bugün Dünya Kadınlar günüdür.Kadınlar çileyi çok çeker.Gönüllere sevgi tohumları eker.Dilleri bal,pekmez sanki şeker.Bugün Dünya Kadınlar günüdür.Kavgaya hayır,istemezler eziyet.Hiç birinde yok ne kin,ne kötü niyet.Her birinde var pek çok büyük marifet.Bugün dünya kadınlar günüdür.

Yüreğinizdeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler. Dünya "Emekçi" Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun...

Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Kadınlar günün kutlu olsun.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gerçek bir güzellik uykusunun 7 şartı