Reyes neden gitmedi?

Reyes neden gitmedi?

İspanyol basını, Reyes'in Galatasaray'a gitmeyip Atletico Madrid'de kalmasında kilit ismin, teknik direktör Gregorio Manzano olduğunu iddia etti

23 Haziran 2011, Perşembe 13:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Galatasaray’ın, Reyes’e şu anda Atletico Madrid’de kazandığının iki katını teklif ettiği, ancak buna rağmen İspanyol futbolcunun kabul etmediğini yazan Marca gazetesi, Reyes’in kalmasındaki gerçek nedenin Manzano olduğunu savundu.

İspanyol teknik adamın, telefon konuşmasında gelecek sezon için yeni projesini ve takımda öncelikli bir rol oynayacağını Reyes’e anlattığı ve ikna ettiği kaydedildi.

FORLAN'IN TERCİHİ İNGİLTERE

Öte yandan, kurumsal değişimle birçok yöneticisini değiştiren Atletico Madrid, çarşamba günü yapılan yönetim kurulunda da önemli kararlar aldı.

Kulübün en büyük hissedarı Miguel Angel Gil Marin, yönetim kurulu başkanı olarak kalmaya devam ederek yetkilerini genişletirken, 2. en büyük hissedar olan kulüp başkanı Enrique Cerezo’nun sadece kurumsal işlerle ilgilenmesine karar verildi.

Atletico Madrid’in yeni stat ve spor kompleksi projesi ile stratejik ittifaklar ve sponsorlar konusuna Gil Marin bakacak.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Karşıyaka'yı sarsan şok bahis iddiası