Reynmen ile Simay Rasimoğlu aşk mı yaşıyor?

Reynmen takma isimli Yusuf Aktaş'ın yeni bir aşk yelken açtığı iddia edildi. Geçtiğimiz gün havuz başında pozlar paylaşan Aktaş'ın gözlüğü, yeni aşkının ortaya çıkmasına neden oldu.

25 Mayıs 2021, Salı 12:41 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

2019 yılı Miss Turkey World'un birincisi Simay Sarıoğlu'un adı şu sıralar sosyal medya fenomeni Reynmen mahlaslı Yusuf Aktaş ile anılıyor. Ünlü modelin önceki gün yaptığı paylaşımda yer alan gözlüğün, Aktaş'a ait olduğu ortaya çıktı.

Sosyal medya fenomeni Reynmen şu sıralar Bodrum'da tatil yapıyor. Tatilin tadını çıkaran Aktaş, sık sık paylaşımlar yapmayı ihmal etmiyor.


Ünlü fenomen, tatilden yaptığı paylaşımında kullandığı gözlüğün, aynı gün havuz başında bikinili pozunu yayınlayan Rasimoğlu'nun fotoğrafında çıkması her şeyi ele verdi.


Öte yandan adları aşk dedikodularına karışan ikilinin, aynı mekandan fotoğraf atması ise iddiaları daha da alevlendirdi.


Yalnız tatil yaptığını fotoğraflarının altına düştüğü notlarda belirten Aktaş'ın, yalnız olmadığı düşünülüyor. Çıkan iddialara karşı sessiz kalması ise yaşadıkları ilişkiyi doğrular nitelikte.


BURNU VE DİŞLERİ ÇOK KONUŞULDU

BURNU VE DİŞLERİ ÇOK KONUŞULDU

Miss Turkey 2019 birincisi Simay Rasimoğlu, burnu ve dişleriyle uzun süre gündemden düşmemişti. Kraliçeye 'Acilen burnunu yaptır', 'O ne dişler', 'Estetik şart' şeklinde yüzlerce acımazsız eleştiri geldi.


Simay Rasimoğlu, "Herkesin güzellik anlayışı farklı. Ama estetik yaptırmayı kesinlikle düşünmüyorum. Burnum kemerli, dişlerim de böyle kalacak. Kendimi bu halimle daha güzel buluyorum" şeklinde konuştu.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İvana Sert, verandayı silip süpürdü