Reza Zarrab ve Hadise'yi 'falcı' yaktı! Ebru Gündeş’in ısrarlarına dayanamadı, her şeyi anlattı

Ebru Gündeş, “evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı” gerekçesiyle 11 yıldır evli olduğu Reza Zarrab’a Bodrum Aile Mahkemesi’nde boşanma davası açtı. Eşinin başka kadınlarla ilişki yaşadığını öne süren Gündeş’in mahkemeden ‘gizlilik’ talep etti. Daha bunun şokunu kimse atlatmamışken, Reza Zarrab’ın görüştüğü kadının Hadise olduğu iddia edildi. Hadise’den dün jet hızıyla yalanlama geldi. Dün Hürriyet’in ortaya çıkardığı Reza Zarrab ile Hadise ilişkisi hakkında yeni bir bomba detay daha çıktı.

18 Nisan 2021, Pazar 09:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ebru Gündeş’in Amerika’da yaşayan 11 yıllık eşi Reza Zarrab’a ihanet iddiasıyla boşanma davası açtığı haberi gündeme bomba gibi düşmüştü. İIddialara göre; Zarrab’ın Amerika’da buluştuğu kadınlardan biri de Ebru Gündeş’in ‘O Ses Türkiye’ yarışmasında birlikte jürilik yaptığı arkadaşı Hadise’ydi. Hadise ile Zarrab’ın en son 2019’da görüştükleri öne sürülmüştü.

SERT AÇIKLAMA

SERT AÇIKLAMA

Hadise dün yaptığı açıklamada “Kimse benim namusumu, şerefimi lekeleyemez! Bana bunu yaşatanlara hesabını soracağım” dedi. Seda Sayan’ın ayrılmasıyla Ebru Gündeş tekrar ‘O Ses Türkiye’ jürisine dönmüştü. Hadise ile Ebru Gündeş en son yılbaşı özel programında bir aradaydı. Ancak tüm bu olaylardan sonra bir daha aynı programda olmayacakları konuşuluyor.

KAAN YILDIRIM'DAN DESTEK

KAAN YILDIRIM'DAN DESTEK

Çıkan bu haberler sonrası Hadise'ye en büyük destek sevgilisi Kaan Yıldırım'dan geldi.

Başarılı oyuncu, Hadise'nin açıklama metnini kendi Instagram hesabından da yayınlayarak yanında olduğunu belli etti.

Öte yandan Hürriyet'ten Orkun Ün, bugünkü yazısında bomba iddialara yer verdi. Hadise ve Reza Zarrab 'ilişkisini' bir 'falcı'nın ortaya çıkardığı ileri sürüldü.

Orkun Ün'ün, "Hadise’yi ‘falcı’ yaktı" başlıklı yazısı şöyle:

Dün Hürriyet’in ortaya çıkardığı Reza Zarrab ile Hadise ilişkisi magazin gündemine damgasını vurdu. Bence yılın magazin olayı budur... Daha çok konuşulacak ve yeni detaylar ortaya çıkmaya devam edeceğe benziyor. İşte o detaylardan bazılarını bugün benden duyun istedim...


Herkes merak ediyor, Ebru Gündeş, eşi ile yakın arkadaşı Hadise’nin bu ilişkisini nereden öğrendi diye soruyor.

İki ismin yaşadığı yasak aşkı ortaya çıkaran bir ‘falcı’.

O kadın bir gün Reza Zarrab’ın davetiyle fal bakmak için Miami’ye gidiyor.

Ve o son gidişinde Zarrab’ın evinde ‘Hadise’ ile karşılaşıyor.

Olan bitenden kimseye bahsetmemesi isteniyor ama gizemli falcı İstanbul’a döner dönmez Ebru Gündeş tarafından ‘sıkıştırılıyor’.

Ebru Gündeş’in ısrarlarına dayanamayan falcı her şeyi anlatıyor ve Hadise ile Reza Zarrab ilişkisinden böylece Ebru Gündeş emin oluyor.

***

Gündeş mahkemeye verdiği dilekçede, eşinin ilişki yaşadığı kadınlardan birini kendisinin de yakından tanıdığını belirtmişti. Buraya dikkat...

Ebru Gündeş isim vermiyor ama ‘ima’ ediyor. Çünkü Hadise ile Gündeş’in dostlukları çok eskiye dayanıyor.

Hem eşi hem de arkadaşı tarafından aldatılan Ebru Gündeş’in canını sıkan bir başka durum ise kızı Alara’nın Hadise hayranlığı.


Reza Zarrab ile Ebru Gündeş’in birlikte yaşadıkları eve sık sık girip çıkan Hadise, Alara’nın doğum günlerine de katılıyor, hatta o özel günlerde Alara Hadise şarkılarının çalınmasını istiyordu.

Ayrılığın nedeni Miami ile telefon görüşmeleri

Ayrılığın nedeni Miami ile telefon görüşmeleri

Hadise, ilişki yaşadığı Kaan Yıldırım ile geçtiğimiz aylarda ayrılık kararı almış, bunu da sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla açıklamıştı. O ayrılık kısa sürdü.

O kısa süre içinde bizlerde, ‘kıskançlık krizi aralarını bozdu, evlilik isteği ikiliyi ayırdı’ gibi iddiaları yazmıştık.

Ama öyle değilmiş...

O ayrılığın nedeni Hadise’nin bir süredir görüşmediği Zarrab ile yaptığı telefon görüşmeleriymiş. İstanbul ile Miami arasında yapılan o görüşmelerden Kaan Yıldırım’ın haberi olunca iki isim ciddi bir kavgaya tutuşup yolları ayırma kararı almışlar.

Hülya Açıkgöz’ün ‘ima’lı paylaşımı

Hülya Açıkgöz’ün ‘ima’lı paylaşımı

Hadise’nin bir dönem menajerliğini yapan ama sonrasında olaylı bir şekilde ayrıldığı ablası Hülya Açıkgöz geçtiğimiz ekim ayında bir açıklama yapıp “Ben konuşursam Hadise Türkiye’ye adım atamaz. Vergiden bile çalan herkesten çalmayı bilir” demişti.


Hayli imalı bu sözler kimse tarafından o dönem anlaşılmadı. Ama iddia o ki abla Açıkgöz, uzun zamandır bu yasak ilişkiden haberdardı. Bu mesajı da o yüzden paylaştı.


Zarrab’dan Hadise’ye Bentley

Zarrab’dan Hadise’ye Bentley

Boşanma davası uzar mı, uzarsa bunlar Ebru Gündeş tarafından açıklanır mı, bilmiyorum ama Zarrab ile Hadise arasında bir de pahalı hediye mevzusu var.

Öyle tektaş, kolye, elbise vesaire değil.

Görüştükleri dönemde Zarrab, Hadise için kesenin ağzını açıyor ve yaklaşık 5 milyon Türk lirası değerinde ‘Bentley’ marka bir otomobil hediye ediyor.

Hadise, o arabayı Türkiye’ye hiç getirmedi. Belçika’da bıraktı. Oraya gittiği zaman kullanmaya devam ediyor.

Kadın, kadının...

Kadın, kadının...

Hep diyorduk kadın kadının kurdudur diye.

Bunun en tatsız örneklerinden biri Ebru ve Hadise olayı oldu.

Kadının kadına yaptığı büyük bir kötülük bu...

Bırakın halen evli olmalarını, arkadaşının eski eşi bile olsa yapılmayacak bir şey bu.

Aşk mı? Aşkınız batsın.

Para hırsı mı? Olmaz olsun.

Macera mı? Hadi oradan.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Guido Senia, Melisa Döngel aşkı kısa sürdü