Rıdvan Dilmen ameliyat oldu. İşte son durumu

Rıdvan Dilmen ameliyat oldu. İşte son durumu

Geçtiğimiz perşembe günü Sabah gazetesindeki köşe yazısında hasta olduğunu kamuoyuna duyuran Dilmen, bugün ameliyat masasına yattı. Sabah 09.00'da bıçak altına yatan Dilmen'in operasyonu tam 3 saat sürdü. Ameliyatı gerçekleştiren doktorlar, Dilmen'in sağlık durumunun iyi olduğunu bildirdi

24 Mayıs 2016, Salı 13:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hastaneden yapılan açıklamada Rıdvan Dilmen'in sağlık durumunun iyi olduğu belirtilirken şu bilgiler verildi:

"Sayın Rıdvan Dilmen’in sağ bademcikte hücresel dönüşüm kuşkusu sebebiyle bademciği çıkartıldı ve bölgesel lenf bezleri önlem amacıyla temizlendi. Patoloji sonucuna göre ek tedavi alıp almayacağına karar verilecektir. Liv Hospital’da gerçekleştirilen ameliyat son derece başarılı olup birkaç günlük istirahatı takiben hastamız günlük hayatına dönüş yapabilecektir."

Rıdvan Dilmen, hastalığını şu ifadelerle duyurmuştu:

"Siz değerli okuyucularımın bilmesini istediğim bir durum var. Muhtemelen birkaç gün içerisinde duyurulacak bir rahatsızlığım mevcut. Boynumda bir rahatsızlık tespit edildi. Önce siz bilin istedim. Güçlü kalıp dualarınızla 3 ay sürecek iyi bir tedavi dönemiyle bu yaz yazılarımla sizlerle birlikte olacağım. Tekrar mutlu ve sağlıklı bir şekilde sizlerle olmak tek dileğim. Biz de doktorlarımız sayesinde çalışacağız, inşallah toparlayacağız. Dualarınızla iyi olacağımı biliyorum. Her şey Allah'tan… Sizlerin desteğiyle biz de çalışacağız, güçlü olacağız. Herkese sevgiler, sağlıklı günler."

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Başakşehir'in Şampiyonlar Ligi'ndeki rakipleri belli oldu