Rihanna: Kanepeye uzanıp televizyon izliyorum

Rihanna, karantina günlerini nasıl geçirdiğini anlattı. Güzel şarkıcı, Women's Health'e verdiği röportajda, kısıtlı bir hayat yaşama konusuyla nasıl baş ettiğini anlattı.

03 Şubat 2021, Çarşamba 17:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Birçok kişiden daha iyi koşullara sahip olsalar da ünlüler de bütün olup bitenlerden etkileniyor. Müzik dünyasından sonra moda alanında da adını duyuran Rihanna da bunlardan biri.

Bir süredir ASAP Rocky ile aşk yaşadığı ileri sürülen Rihanna, karantina günlerini nasıl geçirdiğini anlattı. Güzel şarkıcı, Women's Health'e verdiği röportajda, kısıtlı bir hayat yaşama konusuyla nasıl baş ettiğini anlattı.

Koronavirüsün birçok insanı korkunç bir şekilde etkilediğini anlatan Rihanna pandeminin "Hayattaki küçük şeylerden memnuniyet duymayı hatırlattığını" belirtti. Rihanna, evinden çıkamadığı zamanlarda neler yaptığını da anlattı röportajında. Kanepeye uzanıp TV izlediğini ve bu şekilde zihnini dünyada olup bitenlerden uzak tuttuğunu belirtti. Güzel şarkıcı ve tasarımcı bütün bunların "gerçeklerden kaçma" olduğunu da ekledi.

Rihanna, pandemi süresince, normalde yapmaya pek fırsat bulamadığı şeylerle de ilgilendiğini belirtti. Yemek pişirmek, bisiklete binmek, yürüyüşe çıkmak bunlar arasında. Ünlü şarkıcı, pandemi sırasında kendine karşı nazik olmanın önemini anladığını da belirtti. "Sevdiğim bir yemeği ısmarlayıp, kendini şımartma akşamları ve rahatlama geceleri gibi... Bu benim için film izlemek ve dondurma yemek" diye anlattı şarkıcı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Brad Pitt'in annesi, oğlunun Jennifer Aniston ile yeniden evlenmesi istiyor